Wpis z mikrobloga

W sumie już przywykłem do tego, że z każdą kolejną generacją pokemony stają się coraz brzydsze, pozbawione sensu i pojawiają się wśród nich potworki takie jak pokemon rożek lodowy, żyrandol czy kółko do kluczy - ale kurde, twórcy musieli tym razem naprawdę mocno przyćpać żeby wymyślić coś takiego jak smoko-szarlotka xD
#pokemon #pokemonswordandshield #spoiler
Pobierz HrabiaTruposz - W sumie już przywykłem do tego, że z każdą kolejną generacją pokemony...
źródło: comment_DL91ajtHJsixlv6TzErw8WWrYX4WnFsa.jpg
  • 14
@HrabiaTruposz: gdyby nie było takich stworków to narzekanoby, że są same psy, koty i wróble

i tak jak pisali inni, poprzednie generacje też miały swoje dziwne stworki (był wielbłąd z wulkanami zamiast garbów, żyrafa z głowami z przodu i z tyłu, toksyczny szlam, balonik itd), tylko inaczej się na to patrzyło jak się było 10 letnim dzieciakiem, a inaczej teraz gdy jest się dorosłym 25+

nie czekam jakoś specjalnie na nową
@HrabiaTruposz: Problemem nie są pomysły. Bo pomysły, przynajmniej w pokach wymienionych przez Ciebie są fajne. Problem jest z wykonaniem, gdzie jest już po prostu tragedia i większość pokemonów od 3 gen to po prostu crap. Chociaż wg. mnie linia ewolucyjna Chandelura (żyrandol) jest dobra.

Ta smokoszarlotka też wygląda w miarę ok i pomysł nawet nawet, no ale wykonanie słabiutkie. Aczkolwiek w porównaniu (tylko w porównaniu) do reszty to jest dobrze.
@MajorFox: Nie widzę różnicy.
Jak dla mnie schemat jest wciąż ten sam. W każdej generacji się znajdą dziwne poksy. To dobrze, że co raz bardziej idą tą drogą i że jest większa różnorodność.

Skoro był pokemon-kulka, jajko, sadzonka, balon, magnes, kanciasta kaczka, to dlaczego nie rożek, księżniczka, miecz, czajnik, worek na śmieci? W czym są gorsze od innych?