Wpis z mikrobloga

@Soko_l: nie takie ananaski zostały wychowane w polsce ;) cale zycie uczeni ze kobiety biedne, slabe, represjonowane to idą na takie uklady. Najgorzej gdy syna wychowuje samotna matka p0lka, wtedy wlasnie samiec staje sie podnozkiem dla rozowych
Przecież to fejk jak uj


@Soko_l: e tam fejk.

Natomiast mnie dziwi, że po prostu drugiego łóżka nie kupili albo nie spali w osobnych pokojach.
Ja osobiście polecam to rozwiązanie, bo przynajmniej jedna osoba się wyśpi.
@asique: No nikt roku by na desce nie przetrzymał :D

Moi znajomi tak mają właśnie mają chyba 5-6 mc dzieciaka i śpią na zmiany w dwóch różnych pokojach wtedy jedno się wysypia :D
@Pepega: Albo nie znam osobiście takiego dna które nie potrafi przez 365 zorganizować sobie łóżka za 100 zł albo materaca za 30 xd dlatego dla mnie to fejk
@Pepega: Hehe ostatnio kumpel mi się żalił na taką samą sytuację, w zasadzie to on już mówił że woli na tej podłodze bo dziecko i żona po ciąży całe łóżko zajmują i się nie wysypia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba mieć chyba tapczan zamiast łóżka, żeby się dwie osoby plus dziecko nie zmieściły. Ja też czasami wole syna w łóżku zostawić zamiast ryzykowac obudzenie przy przenoszeniu, a o spaniu na podłodze jeszcze nie myślałem.