Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:01, Piątek, 08 listopada 2019. Imieniny: Seweryna, Bogdana, Klaudiusza. Słońce podniesie się dziś o 07:01. Będzie oświecało nas 8 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:59. Ciemna noc zapadnie o 17:21, ale gwiazd można wypatrywać od 16:38.

Promocje
- Darmowy weekend American Truck Simulator, Payday 2 i Just Cause 4 Reloaded na Steamie - link
- Darmowy weekend z Cities: Skylines na Steamie - link
- The Messenger następną darmową grą w Epic Games Store - link
- RUINER i Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store - link
- Darmowy weekend z Cities: Skylines i The Surge w ramach Xbox Live Gold Free Play Days - link
- Darmowy upgrade do Valkyria Chronicles 4 Complete Edition dla posiadaczy oryginalnej wersji na Steamie - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:0...
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: @wynalazek_one: @algus: @Sikorka2017: @rajjj: @wyinwidualizowany: witam awisie wszystkich. Zgodnie z zapowiedzią - dziś jakieś 6-7 metrów kopania ręcznego. Boczna uliczka na końcu świata...znaczy Jaworzna, przy lesie. Kamień i trochę glinki, ehhh.
Plan zajęć do 21 w piątek to jest jakieś.... nieporozumienie. Ale pierwszoroczni to są tak #!$%@? po godzinach i dniach, nihil novi niestety. Na AGH miałem to samo.
Ja sobie pójdę na piciu dopiero
@micke: @wyinwidualizowany: @Uaimmiau: @Remax166: @markopolon: @wynalazek_one: @Dziesion: @Wejszlo: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Sikorka2017: @rajjj: @buczubuczu: Dzień dobry! Dzień dobry!! Piątek, piątek weekendu początek - a #!$%@? tam, czas na wyjazd firmowy xD Zatem kierunek Niemcy, czas podróży ~ 6h, wyjazd 12:00 sobota. Okazało się, że ze mną i współpracownikiem jedzie dyrektor serwisu, facet charakterystyczny z wąsem, utożsamiany charakterem z imieniem Janusz,
@wyinwidualizowany: Dzień dobry!
@Uaimmiau: Witam
@Remax166: Uszanowanko
@markopolon: Ahoj!
@wynalazek_one: Dobry den
@Dziesion: Dzień doberek
@Wejszlo: Czołem!
@algus: Cześć
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Hej!
@Sikorka2017: Buenos dias
@rajjj: Buna dimineata
@buczubuczu: Guten Morgen
@TomTailor100: Hello!

Witam wszystkich, właśnie wchodzi do mnie stolarz kończyć etap nr 1, znaczy się salon i drobnice w kuchni i brać pomiary na etap nr 2 (łazienka, zabudowa