Wpis z mikrobloga

Zauważyliście taką tendencję, że osoby, które mówią, że kobiety mają w życiu łatwiej to zawsze są jakieś piwniczaki, które nawet kawałka realnego cycka na oczy nie widzieli? XD

hurr durr, loszki majo latwiej, bo każdy je adoruje, maja seks na skinienie palcem, durr XD

Ale nikt z tych inteligentów nie weźmie pod uwagę rzeczy, na które kobieta jest narażona:

- Ciągła presja z każdej strony, bo kobieta to płeć piękna, gól pachy,nogi,rece,wlosy miedzypalcami.
- Znacznie większe ryzyko gwałtu a co za tym idzie niechcianego dziecka i zrujnowanego życia
- Okres, czyli przyjemne 4-6 dni w tygodniu, kiedy zależnie od tego jak Cię pisia nienawidzi, albo masz okropnie zły humor, albo zdychasz pod kocem z bólu.
- Ogólna słaba genetyka, kobiety na start są 20% slabsze i mniej wytrzymałe od mężczyzn.

NO LOSZKI MAJĄ MEGA LATWO W ZYCIU CO NIE ANON7333ELITE? XDD

Dla porównania facet plusy

- Fajne seksy, jak jesteś dziki #!$%@? to bezstresowe
- Zrobiłeś dziecko? ̶w̶y̶c̶h̶o̶w̶a̶s̶z̶ ̶j̶a̶k̶ ̶s̶w̶o̶j̶e̶ #!$%@? do meksyku zmieniając imie na Hugo Alvaro Belmondo Smith
- Golenie? XDDD No chyba ze pracujesz w korpo i wymagają, wtedy bez iks de
- Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne.
- Z racji większej siły i wytrzymałości masz większy wachlarz zawodów, które możesz podjąć bez doświadczenia i wykształcenia.
- Okres? XD że świąteczny czy co XDD

Takie tam moje subtelne wysrywy, miłego dzionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takietam #gownowpis #takaprawda #mowiejakjest #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm ##!$%@?
V.....m - Zauważyliście taką tendencję, że osoby, które mówią, że kobiety mają w życi...

źródło: comment_FEjlWnnNemq1rgepWqNVh0NU2NLsUP7R.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Victim: A gówno prawda, ruchalem z 500x i uważam, że kobiety mają łatwiej. Co bardziej ogarnięte kobiety też to widzą zresztą.
  • Odpowiedz
@Victim a może to jest po prostu tak że każda płeć ma swoje wady i zalety i tak naprawdę nikt nie ma ogólnie lepiej/trudniej, a widać to dopiero w pewnych aspektach które już zależą od osobnika ¯_(ツ)_/¯?
  • Odpowiedz
@atencjaqueen: pewnie tak jest z wadami i zaletami, ale tak jest skonsutrowany ten świat, że przynajmniej w zachodnim świecie kobieta ma łatwiej. Od właśnie rzeczonego krótszego czasu pracy przy dłuższej średniej długości życia i mniejszym współczynniku samobójstw. Do tego dolicz stygmat społeczny na roli mężczyzny w rodzinie, który zazwyczaj traci najwięcej podczas rozwodu i mamy odpowiedź na masę problemów psychicznych facetów.
  • Odpowiedz
@Victim: robisz kurtyzanę z logiki hasłami, że gwałt automatycznie to się wiąże z niechciana ciążą czy przymusem urodzenia

Reszty mi się nie chce komentować, bo wiele bredni w tym poście, aż oczy krwawią.
  • Odpowiedz
@boguchstein: Ale to jest właśnie to o czym piszę, obie płcie mają swoje wady i zalety i można się tak licytować w nieskończoność. Owszem pracujemy krócej, ale prace do których kobiety są predysponowane i które instynktownie wybierają są gorzej płatne (nie mówię o jakimś mitycznym gender gapie tylko o realiach, że kobieta prędzej zostanie opiekunką w przedszkolu niż architektem), kobiety częściej zapadają na depresje. No i Ty możesz za to doliczyć
  • Odpowiedz
@Victim: Jak czytam o wykopkach, którzy mają depresje, bo są niscy lub ze wsi zastanawiam się jak poradziliby sobie po gwałcie czy poronieniu. Mam nadzieje, że to w większości trolling albo faktycznie chodzi im tylko o łatwość znalezienia partnera do seksu.
  • Odpowiedz
prace do których kobiety są predysponowane


@atencjaqueen: what? Kobieta nie może być inżynierem, bo co? Nie może być lekarzem, bo co? Bez jaj. To, że łatwiej zostać przedszkolanką niż programistą nie jest predyspozycją.
  • Odpowiedz
@Doomino: co to za porównanie...mówisz o skrajnych sytuacjach. Ile razy w życiu musiałaś się bić? Ile razy zostałaś obita, bo znalazłaś się w złym miejscu? Dla faceta jest to realne zagrożenie w trakcie życia.
Stwierdzasz, że facet nie może mieć traumatycznych przeżyć? Facet nie może być poniżony? Jaki sens stawiania ekstremalnych i marginalnych sytuacji w porównaniu.
Jak widać faceci są wystarczająco złamani bez ekstremum, a ewentualne ekstremum kończyć się może samobójstwem.
  • Odpowiedz
@boguchstein: jest predyspozycją ponieważ kobiety statystycznie gorzej radzą sobie z przedmiotami ścisłymi. Jak już cytujesz to nie wyrywaj z kontekstu >prace do których kobiety są predysponowane i które instynktownie wybierają, są prace do których kobieta się nada lepiej i wybierze ją zamiast się pchać np. w budowlankę do której nie ma zwyczajnie siły fizycznej. Nigdzie nie powiedziałam też, że kobieta nie może zostać lekarzem czy programistą to Ty sobie wysnułeś taki
  • Odpowiedz
- Znacznie większe ryzyko gwałtu a co za tym idzie niechcianego dziecka i zrujnowanego życia


@Victim: Nie musi być gwałt - wystarczy że facet spierdzieli. Sam znam taką dziewczynę - fajna, ładna, pracowita - parę lat chodziła z jakimś gościem, jak zaszła w ciążę to facet się ulotnił. Teraz ona ma 25 lat, a jej dziecko 3 lata. Jakie ona ma szanse na znalezienie męża?

Do minusów kobiet można też dodać
  • Odpowiedz
@boguchstein: rzuciła się kiedyś na mnie patusiara z nożem. Obronili mnie koledzy i o dziwo nie popełnili po tym samobójstwa. Niestety poronienia i gwałty nie są tak rzadkie jak Ci się wydaje, a trauma jaka po nich zostaje nie wydaje mi się porównywalna z bójkami, które często są dobrowolne.
  • Odpowiedz