Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Nowy na salonie. Pierwszy Hamilton.

Z tej okazji #kontrolanadgarstkow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AllieCaulfield rozstałeś się już że swoim? :D

Dlaczego nie czarny? Zbyt uniwersalny i mam już kilka podobnych.

Z plusów:
- bardzo ładna tarcza
- eta
- koperta wykonana perfekcyjnie
- rozmiar 40mm i chyba spróbuję jeszcze mniejsze
- chudzielec 10mm

Na minus:
- pasek zdecydowanie odbiega od jakości znanej mi z mikrobrandów, powiedziałbym klasa parnisa
- żółta obramówka daty
- indeksy mogłyby być nakładane ;)

No i tyle mirasy, na koniec dodam tylko, że kupujmy mniejsze zegarki, wyglądają dużo lepiej na nadgarstkach. Ja mam 19 cm i myślę że 38 byłoby idealne.

#zegarki
Shegis - Nowy na salonie. Pierwszy Hamilton.

Z tej okazji #kontrolanadgarstkow. ( ͡°...

źródło: comment_v9QXHwMQutpDB80Cq4YjCLlXJWdaeerG.jpg

Pobierz
  • 11
@Shegis: ładny jest bardzo. Gratki z okazji nowego nabytku. Nie, nie rozstalem się z moim i raczej to nie nastąpi :)
Jak bardzo bym chciał żeby ten model, który pokazalaes był z białą tarczą (a nie z tą "szampańską"). Nie każdemu również to wycięcie pasuje. Zobacz o północy jak ładnie szybko przeskakuje data/dzień tygodnia. Są modele 10 razy droższe, w których jest to zrobione gorzej. Pasek ci się wyrobi. Nie jest
AllieCaulfield - @Shegis: ładny jest bardzo. Gratki z okazji nowego nabytku. Nie, nie...

źródło: comment_Pzbqh1MNj3NVaU8DeFBf2wPiQrUfKNTK.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shegis: teraz dopiero zauważyłem wpis, gratulacje. Dan niedługo kupię znów bo miałem ale skręcałem bo kwarc miałem. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: dzięki. Muszę tylko znaleźć jakiś inny pasek. Poza tym, że jest słaby to jest za jasny i slabo podkreśla tarczę. Muszę poeksperymentować z czernią i ciemnym brązem