Wpis z mikrobloga

Witajcie.

Dziś kończę 33 lata. Nie mam dziewczyny. (
Rozstałem się tydzień temu. Moja wina bo jestem@dziecinny i nieogarnięty) zastanawiam się nad swoim życiem czy warto coś zmienić. Emigrować do Norwegii. Zacząć drugi kierunek studiów. Iść na C+E.
Wyprowadziłem się z domu rodzinnego.
Teraz mieszkam w województwie Łódzkim. Pracuje jako mistrz magazynu. Ganiam ludzi w pracy. Nawet dobrze zarabiam 6k + netto. W wolnym czasie. Basen, książki, kino i rower. Na wakacje nie wyjeżdżam, bo nie mam z kim. Często odwiedzam Hiszpanie. Po Europie tez jeżdżę. ( Tallin, Dortmund, Pilzno, Skopie) Polskę zwiedzam weekendowo.
Trochę mi smutno, ze wracam do pustego mieszkania. Nie mogę mieć kitu ani psa. Bo taka umowa :/ Czasem pójdę do schroniska jako wolontariusz. Tylko posprzątać po psach i kotach. Tylko po to aby pogłaskać i pokarmów kitu. Często wychodzę na „miasto” poznałem dużo kobiet i dziewczyn. Tylko, ze szybko mnie do siebie zniechęcają. ( Klaudia 30 lvl. Po studiach, nie pracuje bo nie ma dla niej pracy ;). Sylwia tez lvl 30. Wykształcona, inteligentna. Pracuje w korpo. Zarabia więcej niż ja. Myslelem, ze to ta. No ale później się okazało, ze to tinderowa prostytutka. Razem z koleżanka jeżdżą po Polsce i się bzykają. Z randomowymi kolesiami, poznanymi w klubach. Koleżanka jest lvl wyżej, bo bzyka się dla sportu.Był tutaj jej profil.(1,7m wzrostu, 1,2 jak się postarasz) Podniecał się wykop pare godzin. One się tym szczycą. A dla mnie to „ścierki”
Ostatnia(Anna) spotyka się ze mną tylko dlatego, ze mam 193 cm wzrostu i stwierdziła, ze jestem przystojny. ja tak nie uważam. Mógłbym grać w „szreku ” w wersji aktorskiej. Tylko na zielono muszę się pomalować.
Teraz się zastanawiam kupić BMW f10 czy brać kredyt na mieszanie. Firma w której pracuje, wynajmuje mi mieszkanie.
Wszyscy znajomi zazdroszczą mi, ze często wyjeżdżam i coś zwiedzam. Zawsze mam czas aby iść na koncert. Na przyszły rok mam już bilety na soad, slipknot, ffdp, mystic festiwal i tommorowland. Co miesiąc kupuje dwie książki i dwa albumy na iTunes. Książki czytam przynajmniej 4 w miesiącu. Fantasy, Urban fantasy, książki w uniwersum diablo i starcrafta. Biografie dyktatorów i historyczne. przewodniki po Iranie, Chinach, Koreach i Japonii. W przeciągu 5 lat odwiedzę wszystkie ww. kraje.
Napotkane kobiety w życiu. Chcą mnie na sile zmieniać. Sprzedaj BMW, nie gol głowy na łyso.
Przestań jeździć na mecze( Real Madryt, Vive Kielce) kup Audi ;p bo to prestiżowe auto.
( dla mnie to skoda na wypasie. Folcwagen w cenie marki premium) janusze Minusujcie.
Często tutaj czytam historie ludzi z tagu # przegryw. Sam uważam, ze do tego należę. Ale jak wchodzę na stronę siepomaga.pl i tam widzę jakie ludzie maja problemy i choroby. Często wspieram tam ludzi. Dla mnie to tylko pieniądze a dla innych przedłużenie życia. Patrzenie na partnerkę, dziecko które rośnie. Coś bezcennego. A ludzie na tamtej stronie maja wole walki. Regularnie oddaje krew, bo nie można jej kupić i wyprodukować w fabryce.
Kumpel mówi, ze Polakiem nie jestem. Powtarza;) jesteś ateista, nie pijesz i nie kradniesz. Co z ciebie za Polak ;p W pracy mówią na mnie Niemiec. Bo wszystko ma być poukładane i zrobione. Na dużo rzeczy nie zwracam uwag. Ważny jest efekt końcowy. Do ludzi podchodzę z szacunkiem i z wzajemnością. Jak mnie ktoś traktuje, tak traktuje druga osobę.
Wszystkie babki w pracy, pytają jak taki facet może być sam. Przecież jesteś OGARNIĘTY, uczciwy, serdeczny, przystojny i pomocny. Pozdrawiam was mordeczkę z wykopu. Nie narzekajcie na swoje życie.
Z życiowych sukcesów( oddalem szpik kostny, przedłużyłem życie drugiego człowieka. Odciąłem kumpla, który mial dola i chciał się powiesić. Dziś szczęśliwy ojciec, mąż i biznesmen)

Jesteście zdrowi, macie rodziny. Ktoś zawsze was wspiera. Trzeba się cieszyć z życia.
Nikt za was go nie przeżyje. Pozdrawiam
Pobierz
źródło: comment_DeijAZUOdb5SmpURijjjTuegfbNK99TX.jpg
  • 6
@PanKracy582: Dziś wyruszam do Katowic. Jutro Mayday, chce zobaczyć. Nigdy nie byłem. Dziś przedbiegi w klubie spiż. Jadę w grudniu do Brugii na mecz. W styczniu moje trzecie derby Madrytu. ( wcześniej moglem być na Wanda metroplitano... ale zostałem bo miałem weekend spędzić z dziewczyna. Ona pojechała wtedy do Wrocławia.