Wpis z mikrobloga

jeżeli ktoś postanawia być aktywist(k)ą i faktycznie walczy np. o prawa kobiet to najpierw walczy tam gdzie te prawa są rażąco, fundamentalnie i systemowo łamane.


@Wap30: co za bzdura, przeciętny człowiek żyje w społeczności lokalnej i to na niej mu najbardziej zależy i o zmiany w niej też najbardziej walczy. Najpierw zarzucasz mi chochoła, a potem piszesz dokładnie to, o czym mówiłem...
  • Odpowiedz
nie wspominają o konkretnym wsparciu

Mówią o wsparciu


@koroluk: ominięto moje istotne słówko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli myślisz, że masowe zwożenie demonstrantek z Zachodu do autorytarnego kraju ma jakikolwiek sens i nie zakończyłoby się na lotnisku, to masz zerowe pojęcie o czymkolwiek


@koroluk: ach, i wjeżdża powoli wizytówka kolegi trolla, arogancja i agresja. Nigdy nie twierdziłem że ma jakikolwiek sens, ale niezależnie od nas to
  • Odpowiedz
przeciętny człowiek żyje w społeczności lokalnej i to na niej mu najbardziej zależy


@rybsonk: Dobrze, i jeżeli ktoś walczy o prawa kobiet w Polsce i tylko do tego się ogranicza to nie ma problemu. Natomiast dobrze wiesz że wiele koleżanek feministek uważa się za heroiny walki o prawa kobiet w ogóle, i w takim przypadku wracamy do wymienionego przeze mnie już pojęcia, zresztą niesamowicie powszechnego w wygodnym świecie zachodnich ignorantów -
  • Odpowiedz
A to nie widok wykopków lecących do Arabii, by wreszcie j...ć muslimów w miejscu, gdzie oni faktycznie są?


@koroluk: Każdy naród ma prawo do samostanowienia. Co mnie obchodzi co ktoś robi w swoim domu?
  • Odpowiedz
Popracować?! To odpowiada jakiejś definicji pracy?!


@luxkms78: Jesteś upośledzony, masz 10 lat czy nie znasz znaczenia najprostszych słów? A może ze zdenerwowania głupiejesz jeszcze bardziej?
  • Odpowiedz
  • 1
@Soojin21 Wyznaję zasadę że zwyczaje kraju gospodarza należy uszanować, jeśli mi nie odpowiadają to tam po prostu nie jadę w odróżnieniu do lewactwa które chce narzucać swoje zdanie nawet będąc tylko gościem i to niechcianym. To tak w skrócie.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Zadałeś je w sposób, który jasno pokazuje, że nie rozumiesz definicji słów, więc nie bądź #!$%@? bezczelny zarzucając manipulację.
  • Odpowiedz