Wpis z mikrobloga

Reżim po raz kolejny gotowy dogadać się z diabłem tylko po to żeby zapewnić mafii ciągłość. Platforma dla pisu jest taka zła, niemiecka i niedobra tylko do czasu jak widać. Pisowska mafia zdolna do wszystkiego. Jak tam wyborcy pisu nienawidzący platofrmy? Czujecie jak was partia dyma czy udajecie że deszcz pada miernoty?
#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz szymeg7 - Reżim po raz kolejny gotowy dogadać się z diabłem tylko po to żeby zapewnić...
źródło: comment_2QO6yMYQmJClEoJCGLvH5UmKijQWyFF3.jpg
  • 16
@Tymajster bo naturalnym jest, że szukasz kogoś kogo można pozyslac za jakieś tam korzyści w postaci władzy i kasy jeśli brakuje Ci ludzi do samodzielnego rządzenia i realizowania własnych interesów i polityki. Raczej wstyd powinno być komuś kto jest sprzedaj a prostytutka i za szekle zmieni barwy zeszmaci się i zrobi durniow z wyborców. Nie widze w polityce niczego złego w tym, że się podkuouie za jakieś ochlapy polityka, żeby sobie rzadzic
@myrmyrek: Nie potrzebuje więcej twoich zdjęć. Twojej matce przy ostatniej wizycie wypadło z portfela i więcej nie chcę cię oglądać, bo urodę trzeba przyznać, że masz po starej.
@myrmyrek: i się zesrałeś i potwierdzasz swoją tempotę stosując słowo lewak jako zamiennik przeciwnika politycznego.

bo naturalnym jest, że szukasz kogoś kogo można pozyslac za jakieś tam korzyści w postaci władzy i kasy jeśli brakuje Ci ludzi do samodzielnego rządzenia i realizowania własnych interesów i polityki.

Tak, ale jeśli tego kogoś nazywasz zdrajcą kraju i robisz z niego wroga, to w tym momencie wychodzisz na hipokrytę i debila. Jak Platofrma podbierała
@Tymajster przecież to nie ma żadnego znaczenia czy się z kogoś robi wroga czy nie. To jeszcze gorszs jest jak ktoś robi z Ciebie najgorsza gnide i na Ciebie pluje, a potem jak się rzuci kilka gorszy to się wypnie. Niestety jesteś głupi i robisz k z logiki jak OP co jest bardzo uwydatniona cecha lewych
przecież to nie ma żadnego znaczenia czy się z kogoś robi wroga czy nie

Plują i mówisz, że deszcz pada.

cecha lewych

I znowu się #!$%@? rzucając lewakami jak popadnie.
@Tymajster w dodatku wypisujesz do mnie jakieś bzdury o tempie nie wiadomo co to ma do sprawy.

Tak, ale jeśli tego kogoś nazywasz zdrajcą kraju i robisz z niego wroga, to w tym momencie wychodzisz na hipokrytę i debila.

No właśnie nie xd typ jest zdrajca i gnida która można kupić jak tanią dziwkę xd przecież to jie zmienia fajki że jest wrogiem i zdrajca co właśnie pokazali, że kto nie przyjdzie
typ jest zdrajca i gnida która można kupić jak tanią dziwkę

@myrmyrek: A my jako wielcy patrioci i chcący dobrze dla Polski weźmiemy go do siebie do parti rządzącej. Oczywiście w ramach dbałości o kraj.
@Tymajster wytłumaczę Ci jak największemu idiocie chociaż i tak nic z tego pewnie nie będzie.

Jest sytuacja, że mieszkasz w bloku na 6, w którym zepsuła się winda i Twoja jednooka niedorozwinieta matka musi się wspinać na to 6 piętro dzien w dzień. Teraz cześć wspólnoty chce nową windę,a inni wolą wymianę domofonu.

Wiesz, że na parterze mieszka #!$%@?, który o wszystko wzywa policję, piszę donosy i rysuje źle zaparkowane samochody w
@myrmyrek: Alegoria jest nietrafiona, bo nie chodzi o to, że na parterze JEST #!$%@?, tylko rzeczony syn go tak nazywa i w kółko go szkaluje. Weź już nie odpisuj, bo Ty myślisz, że widzisz więcej niż ja. xd
Otóż gówno prawda, ja widzę to samo plus widzę jak PiS #!$%@? górnolotne bon moty a nie różni się niczym od oczernianych opcji politycznych. I w tym tkwi sens tego wpisu. Ty tego