•  

Reżim po raz kolejny gotowy dogadać się z diabłem tylko po to żeby zapewnić mafii ciągłość. Platforma dla pisu jest taka zła, niemiecka i niedobra tylko do czasu jak widać. Pisowska mafia zdolna do wszystkiego. Jak tam wyborcy pisu nienawidzący platofrmy? Czujecie jak was partia dyma czy udajecie że deszcz pada miernoty?
    #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka

źródło: 86898E4D-18C3-4E6C-AA5A-88F3D12D7B58.jpeg

•  

Przecież PiS to same kryształy, pełne honoru i brzydzące się zdradą xD

@szymeg7:

źródło: 15435192131d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

•  

@szymeg7 xdd ten mem powinien być w 2 stronę ale lewactwo ma uszkodzone mózgi już u samej podstawy xd

•  

@myrmyrek:
      1.Dlaczego w drugą stronę?
      2.Dlaczego uważasz autora postu za lewaka? Tylko mi nie mów, że to oczywiste, bo Cię wysmieję.

•  

@Tymajster bo naturalnym jest, że szukasz kogoś kogo można pozyslac za jakieś tam korzyści w postaci władzy i kasy jeśli brakuje Ci ludzi do samodzielnego rządzenia i realizowania własnych interesów i polityki. Raczej wstyd powinno być komuś kto jest sprzedaj a prostytutka i za szekle zmieni barwy zeszmaci się i zrobi durniow z wyborców. Nie widze w polityce niczego złego w tym, że się podkuouie za jakieś ochlapy polityka, żeby sobie rzadzic i realizować bez przeszkód wszystko co tylko będą chcieli, wstydzic się powinny zdradziecjie gnojki xd dlatego zwłaszcza 'Czujecie jak was partia dyma czy udajecie że deszcz pada miernoty?' jest tak z dupy i bez sensu bo jest dokładnie odwrotnie partia będzie mogła realizować to na co głos odlainwyborcy bez żadnych przeszkód dlatego wyborcy nie loga być zawiedzeni xd Lewactwo no wskazuje na to głupota OPa xd nie ma glupszegon tworu niz lewactwo, zwłaszcza ta zajadlosc i płacz że de mo kra cja kon sty tu cja wygrała ale i tak źle bo nie ta de Mo kra cja

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@RoHunter weź obrazek na szczęście nieszczęśliwy człowieku

źródło: 1573312268191.png

•  

@myrmyrek: Nie potrzebuje więcej twoich zdjęć. Twojej matce przy ostatniej wizycie wypadło z portfela i więcej nie chcę cię oglądać, bo urodę trzeba przyznać, że masz po starej.

•  

@myrmyrek: i się zesrałeś i potwierdzasz swoją tempotę stosując słowo lewak jako zamiennik przeciwnika politycznego.

bo naturalnym jest, że szukasz kogoś kogo można pozyslac za jakieś tam korzyści w postaci władzy i kasy jeśli brakuje Ci ludzi do samodzielnego rządzenia i realizowania własnych interesów i polityki.
      Tak, ale jeśli tego kogoś nazywasz zdrajcą kraju i robisz z niego wroga, to w tym momencie wychodzisz na hipokrytę i debila. Jak Platofrma podbierała z SLD Arłukowicza to wcześniej nie robiła z niego wroga Polski. I to jest ta subtelna różnica którą udajesz że nie widzisz.

•  

@Tymajster przecież to nie ma żadnego znaczenia czy się z kogoś robi wroga czy nie. To jeszcze gorszs jest jak ktoś robi z Ciebie najgorsza gnide i na Ciebie pluje, a potem jak się rzuci kilka gorszy to się wypnie. Niestety jesteś głupi i robisz k z logiki jak OP co jest bardzo uwydatniona cecha lewych

•  

przecież to nie ma żadnego znaczenia czy się z kogoś robi wroga czy nie
      Plują i mówisz, że deszcz pada.

cecha lewych
      I znowu się zasrywasz rzucając lewakami jak popadnie.

•  

@Tymajster w dodatku wypisujesz do mnie jakieś bzdury o tempie nie wiadomo co to ma do sprawy.

Tak, ale jeśli tego kogoś nazywasz zdrajcą kraju i robisz z niego wroga, to w tym momencie wychodzisz na hipokrytę i debila.

No właśnie nie xd typ jest zdrajca i gnida która można kupić jak tanią dziwkę xd przecież to jie zmienia fajki że jest wrogiem i zdrajca co właśnie pokazali, że kto nie przyjdzie i zaoferuje pare groszy to taka dziwka polityczna by własną matkę sprzedała.

•  

typ jest zdrajca i gnida która można kupić jak tanią dziwkę
      @myrmyrek: A my jako wielcy patrioci i chcący dobrze dla Polski weźmiemy go do siebie do parti rządzącej. Oczywiście w ramach dbałości o kraj.

•  

@Tymajster wytłumaczę Ci jak największemu idiocie chociaż i tak nic z tego pewnie nie będzie.

Jest sytuacja, że mieszkasz w bloku na 6, w którym zepsuła się winda i Twoja jednooka niedorozwinieta matka musi się wspinać na to 6 piętro dzien w dzień. Teraz cześć wspólnoty chce nową windę,a inni wolą wymianę domofonu.

Wiesz, że na parterze mieszka chujek, który o wszystko wzywa policję, piszę donosy i rysuje źle zaparkowane samochody w dodatku gnida i menel z niego, ale wiesz też, że ten gnoj jest tak głupi i jest zwykła tania dziwka, że jak zaniesiesz mu flaszkę z czerwoną kartką to zrobi jak zechcesz dzięki czemu twoja matka nie będzie musiała sapac nieswiezym oddechem na klatce tylko będzie miała windę.

Skoro to jest mówienie że pada to ratunku już nie ma zostają ci tylko manifestacje kodu zd

•  

@myrmyrek: Alegoria jest nietrafiona, bo nie chodzi o to, że na parterze JEST chujek, tylko rzeczony syn go tak nazywa i w kółko go szkaluje. Weź już nie odpisuj, bo Ty myślisz, że widzisz więcej niż ja. xd
      Otóż gówno prawda, ja widzę to samo plus widzę jak PiS pierdoli górnolotne bon moty a nie różni się niczym od oczernianych opcji politycznych. I w tym tkwi sens tego wpisu. Ty tego nie rozumiesz, bo masz za dużo chromosomów.
      Żegnam ozięble.

•  

@Tymajster i sprawdź co znaczy alegoria i jak się tego używa pseudointeligenci z tempem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem prawie pewien, że wszystkie kandydatki spamowały gdzie się dało, żeby na nie głosować kurwa pełna mobilizacja znajomych i rodziny a na koniec i tak zostały w jeden wieczór rozjechane walcem przez chłopa który pewnie do tej pory się zastanawia co się w ogóle dzieje xD

Brakuje jeszcze, żeby jakiś większy portal to podłapał i jutro chłop dobił tak z 50k polubień to już by był szczyt wszystkiego xDDDDDDDDD
    #krosno
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

ale sie swiateczna atmosfera zrobila

odpowiedzi (18)

50 plusów i zakładam kanał na youtube ANTYPRZEGRYW w którym pokazuje postępy w radzeniu sobie ze spierdoleniem zawołam plusujacych na pierwszy filmik
    #przegryw #youtube

odpowiedzi (21)