Wpis z mikrobloga

to tylko samochód XD


@vieniasn: nie chodzi o samochodzik brum brum, tylko żeby nie bylo wilgoci i żeby szyby nie parowały ani nie zamarzały od środka po dłuższym postoju
No ale wykopek autysta nie powie do lochy

Tylko otrzep buty bo od wilgoci szyby parują

Zamiast tego bedzie #!$%@?, potem powie

Nie, nic


A przy wieczornej kłótni wykrzyczy to do lochy, ale to będzie w nerwach i i tak do niej
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: @MirkobIog: kurcze dla mnie też takie rzeczy są nie do pomyślenia.. Przecież kultura zwykła nakazuje takie rzeczy robić.

Z drugiej strony...kiedyś po pracy podwoził mnie kolega, był w strasznym szoku, że zamiast otwierając drzwi przywalić nimi w stojący obok kosz, po prostu je ostrożnie otworzyłam - bo ponoć jego dziewczyna zawsze w coś tłucze i nie patrzy, co jest obok.
Nie ogarniam takich ludzi
  • Odpowiedz
@namiot666: ni tak to jest jak cos kupisz mimo ze cie niestac xD o rysa #!$%@? bede płakał caly rok. o #!$%@? wilgoć w aucie moje auto tyle piniendzy za nie dołem a tu wilgoć co teras


@niepanimaju: aha, czyli jak dbasz o coś, to cię na to nie stać. Jak to jest, że jak przychodzisz do domu to zdejmujesz buty żeby nie nanieść na dywan błota i wilgoci, ale
  • Odpowiedz
nie stać go na auto bo ktoś #!$%@? śniegu do środka?

()


@namiot666: oczywiście, normalny człowiek w takiej sytuacji idzie do sklepu i kupuje nowe
  • Odpowiedz
@niepanimaju: zaparowane lub zaszronione szyby ograniczają widoczność przez co muszę marnować rano moje cenne 15 minut na doprowadzenie auta do porządku przed jazdą. Stać mnie na auto, nie stać mnie na marnowanie czasu.
  • Odpowiedz