Wpis z mikrobloga

Moze nie najprosciej ale jako tako ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W koncu skonczylem kuchnie. Uparlem sie, zeby wszystko zrobic sam. Zajelo jakies 2 miesiace po kilka godzin dziennie po pracy. Przy okazji nauczylem sie kilku rzeczy. Malkontentom odpowiadam, ze stac mnie na zlecenie remontu ale podjalem sie zadania dla wlasnej satysfakcji. Gdyby kogos interesowaly koszta takiego remontu w #unaswuk to wszystko mam rozpisane. Wiecej fotek ponizej.

#kuchniasancheza #pokazkuchnie #diy
miguelsanchez666 - Moze nie najprosciej ale jako tako ( ͡° ͜ʖ ͡°). 

W koncu skoncz...

źródło: comment_03eXeukZBJTileg1pjGyluimBeTZ0XnR.jpg

Pobierz
  • 205
@powaznyczlowiek: te ciemne drzwi i uchwyty + ta szafka do sufity kolo napoji wyglada tak badziewnie, ze az szkoda komentowac.. no i pralka w kuchni jako wisienka na torcie :-) szanuje jedynie, ze mu sie chcialo samemu #!$%@?, jest kozakiem dla mnie.
@telif:
1. demolka z pozostawieniem zlewu, paru szafek i gazowki, zeby od biedy mozna bylo skorzystac.
2. przesuniecie kilku rurek, karton gips na sciany coby schowac rurki, kable, zabudowanie pieca, malowanie
3. Skladanie kuchni
4. Podloga
6. Kafelki (od dupy strony ale tak mialem zaplanowane)
Calosc jakies 7 tygodni po kilka godzin po pracy i w weekendy. Bez wiekszego #!$%@?.
@miguelsanchez666 Ja mam jednokomorowy zlew w kuchni i to jest tragedia. Też mi się wydawało, że zmywarka załatwi wszystko, ale tak nie jest. Wystarczy, że nie wszystko zmieści się do zmywarki i już jest problem. I też jesteśmy tylko we dwoje.