Wpis z mikrobloga

#banggood #paypal #revolut
Pytanie. Zamówiłem 2 pierdoły na banggood przez paypala, do którego mam podpięte konto revolut. Chciałem, by to Revolut mi przewalutował zamówienie. Jednak, chyba dałem dupy, bo na Banggood miałem ustawioną walutę PLN. W ustawieniach Paypala mam zmienione przewalutowanie na: "Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego. Kurs wymiany zastosowany do transakcji nie będzie mi znany do czasu otrzymania wyciągu z mojej karty od jej wystawcy.", natomiast z revoluta sciągnęło mi w PLN, tyle, ile było napisane podczas zamówienia. Stąd pytanie. Na banggood waluta powinna być USD i wtedy pykło by przewalutowanie przez Revoluta?
  • 8
@n_____S: Tzn na stronie banggood miałem wybraną walutę PLN (więc wszystkie aukcje pokazywały mi się w PLN), przeszedłem do płatności i tam cały czas klikałem dalej (w ustawieniach paypala mam ustawione na stałe, żeby przeliczało mi po stronie Revolut, a nie po kursach PayPala), natomiast w tym przypadku i tak na nic się to zdało. Ok, dziękuję za odpowiedzi.