Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem, ze zrobię na urodziny znajomej stronę, na której będzie bekowy test: pytanie, 3 odpowiedzi do wyboru, dobra odpowiedz przenosi do następnego pytania, a przy złej pojawia się śmieszny obrazek i karna minuta do odczekania po czym pytanie się powtarza. To tak z grubsza. Kiedyś coś tam bawiłem się #html na pajaczku (istnieje to jeszcze?) i z grubsza sądziłem, ze postawienie takiej strony to jakieś 2-3 godz roboty. Mój brat, który w tym siedzi na stałe #programista15k twierdzi ze nie może mi #!$%@? pomoc. Niech ktoś mnie oświeci, czy to ja mam zwidy co do oceny pracochłonności tego mega projektu?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blam07: teraz policz sobie jego czas nawet jak jest to 3h, na pewno chcesz dawać znajomej taki prezent?

Zrób sam w jakimś generatorze ankiet.
@Blam07: z programowania to umiałem kopiować i modyfikować kody, więc Ci raczej za bardzo nie pomogę, ale podejrzewam, że jest to do ogarnięcia w php. Może jakiś js do tego. Możliwe, że jesteś w stanie posklejać to z różnych poradników, ale zastanawiam się, czy prosta appka w cpp by nie stykła.
@BajerOp: nie będę wchodził w szczegóły, może to wyglada na sytuacje, gdy ciocia chce żeby siostrzeniec, który klika w kompjuter zrobił ładna stronę, bo on to potrafi i co to dla niego, ale tu jest trochę inna sytuacja między mną a moim bratem i ja z satysfakcja potrafiłem poświecić dwa weekendy żeby stworzyć niezła grafikę dla niego- nie to jest tematem postu, tylko czas jaki jest potrzebny na postawienie takiej strony
@ryszarch: ja jestem na 99% pewien, ze to jest generalnie proste i szybkie do wykonania i pewnie jakbym siadł sam to w weekend bym wykminil. Brakuje mi tego 1% żebym zerwał po prostu zerwał kontakt z bucem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blam07: a on się zajmuje w ogóle tym? Bo to nie jest tak, że jak ktoś jest programista to pisze strony.

Jak chcesz zerwać kontakt z bratem dla koleżanki to nie mam pytań xD