Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:00, Środa, 13 listopada 2019. Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanisława. Słońce podniesie się dziś o 07:11. Świecić będzie 8 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:50. Ciemna noc zapadnie o 17:13, ale gwiazd można wypatrywać od 16:30.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Łosoś w sosie kokosowym


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Promocje
- Fluffy Creatures VS The World za darmo w Indie Gala - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@micke: witam, dziś zdążyłem, więc póki co witam tylko opa i nieliczne jednostki, co miały rano czas. Za oknem brzydko, choć pewnie lekki deszcz nas nie powstrzyma przed zakończeniem pracy. Do kruszenia szamba przyjedzie chyba duży sprzęt, bo ręcznym młotkiem to zejdzie cały dzień i będzie mało - ktoś nie oszczędzał i dał 15 cm betonu. Dla mnie lepiej - nie wpadnę :p
@micke: @wynalazek_one: @Uaimmiau: @wyinwidualizowany: @qoiniM: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @buczubuczu: @Kalmuk32: @zielony_wiatr: @algus: @Sikorka2017: @Pjotsze: dzien dobry wszystkim! Ostatni dzień targów. najadłem się lepszego mięcha, napilem włoskiego wina, kawy oraz ruskiej wódki, gdzieś o 22 będę wracał do domu. A jutro teoretycznie do pracy, ale zobaczymy czy się uda coś przeforsować w formie późniejszego przyjścia. Pierwsze targi w towarzystwie prezesa, popiliśmy piwa, pogadaliśmy,