Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych -czy wasi faceci tak bardzo zwracają uwagę na przekleństwa? A do niebieskich - czy wam przeszkadza jak wasza dziewczyna przeklina? Moj chłopak przy mnie to praktycznie wcale nie przeklina, jedynie w towarzystwie od czasu do czasu. Jak ja coś przeklnę to mnie zawsze 'upomina'. Nie ukrywam, że mnie to irytuje momentami, bo czasem się przeklina aby wzmocnić ekspresję i tyle. A on od razu, co się tak wyrażam :< I czasem mamy sprzeczki. Czy to ja robię zamęt czy mój chłopak jest swiętszym od papieża? :>

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieksichpaskow trochę #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: z tym byciem bardziej świętym od papieża to bym uważał (zależy którego masz na myśli ( ͡º ͜ʖ͡º)).

Na serio zaś - wszystko z umiarem. Od kilku „#!$%@?” nikt nie zginął, jednak jeśli zaczynaja zastępować przecinek, to mamy problem.
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę naleciałość ze starych czasów, ale od czasu do czasu dziołcha niech przeklina, choć mnie osobiście trochę to boli (xD), ale rozumiem. Gorzej, jak przeklinasz co chwila, to wtedy ma racje, ale jeśli raz na jakiś czas, to mysle, ze trochę za często Ci zwraca uwagę.