Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy to gadanie o pasjach i zainteresowaniach. Już widzę jak różowa polska klucha o nadętej mordzie umawia się z mirkiem, bo ten w domu majsterkuje i projektuje małe robociki albo z oczytanym mirkiem, który interesuje się kosmosem, albo z innym, który ma miniplantację różnych odmian papryki i próbuje szczepić nowe.

KWIII MIEJ ZAINTERESOWANIA ANON KWIK.

A taki dynamiczny oskarek-pędzlak jakie ma zainteresowania? Słuchanie muzyki z jutuba, hehe imprezki, randkowanie z julkami, łażenie po galeriach z innymi pędzlakami i żarcie w maku, oglądanie dla hehe beki jakichś niedorozwiniętych jutuberów. Przecież taki pędzlak nawet po polsku nie potrafi dobrze mówić - ale nie... On jest CIEKAWY, bo dzięki hajsowi starych ma łatwe życie i własny dobry samochód jak tylko skończył 18 lat.

A TY ROBAKU MANLECIE MIEJ PASJĘ KWIK

I co po tej pasji, jak polska klucha o nadętej mordzie nawet nie zrozumie co do niej mówię? Że sama potrafi tylko gapić się w ekran smartfona i scrollować hehe fejsika. Że sama nie zrobiła w życiu nic, prócz włożenia mini i szpilek i pójścia na hehe domówkę albo do klubu - OH AH BOGINI POLKA instaściera, która jest jak śmieć na rzece i dryfuje tam, gdzie poniesie ją prąd medialny i opinie hehe-koleżaneczek.

PAJACUJ MIEJ PASUJĘ TO MOŻE JAŚNIE PANI ŁASKAWIE ODPISZE CI "AHA".

#przegryw
  • 12
@przystojnykawaler: OPie ty naprawdę myślisz że taki nerd będzie szukał takiej pustej laski? On będzie szukał też jakiejś robociary czy innej naukowczyni i wygląd nie będzie mu specjalnie przeszkadzał jak sobie znajdzie bratnią dusze. Ruchaniem się człowiek znudzi po 5-10 latach, a taka druga bratnia połówka zostaje na całe życie. Nie ma nic piękniejszego na starość niż bycie z takim stymulującym intelektualnie partnerem, gdzie rozumiecie siebie nawzajem, zależy wam nawzajem na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@przystojnykawaler: powiem tyle moje 'pasje' #!$%@? lapie cringe na samo to slowo, ograniczaja sie do filmow, gierek, ksiazek od święta, paintballa, siłki i boulderingu. I to nie sa jakies pasje tylko po prostu rzeczy ktore od czasu do czasu robie i jestem w nich dobry. I nie mam zadnych problemow z zainteresowaniem soba plci przeciwnej, wchodzeniu w zwiazki itp. Wiec jak wam jakis normik #!$%@? MUSICIE MIEĆ PASJE to mozecie mu