Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Ja sie jedynie dziwię platfusowym trollom że silą się na takie fejki, kiedy możesz w 5 sekund sprawdzić wiarygodność tej wypowiedzi, platfusy chyba dalej żyją w 2007 i myślą że ludzie są upośledzeni cyfrowo
  • Odpowiedz
Ty kojarzysz, że Bosak jest z giertychowskiego LPR czy tak nie do końca? xD

@xfin: Bosak jest z Konfederacji. Zdaje sobie sprawę, że w swojej ścieżce kariery politycznej zaliczył również epizod u menela. Domyślam się, że to przytaczacie bo ma to czegoś dowodzić, więc czekam na oświecenie mnie, ciekawe jak ezoterycznych prawd się dzisiaj będę mógł od was dowiedzieć :)
@rudi-meyer

  • Odpowiedz
Domyślam się, że to przytaczacie bo ma to czegoś dowodzić


@siadatajta: Tak - ma to dowodzić, że żadna z niego nowa alternatywa dla "starych pryków", bo wywodzi się z dokładnie tego samego środowiska politycznego co ludzie przeciw którym dzisiaj krzyczy.
I, jak widać po ostatnich spadochroniarzach na nowych listach Konfy, Konfederacja przestaje być "powiewem świeżości" jeśli idzie o jej potencjalne zaplecze poselskie.

Zdaje sobie sprawę, że w swojej ścieżce kariery politycznej
  • Odpowiedz
Ja sie jedynie dziwię platfusowym trollom że silą się na takie fejki, kiedy możesz w 5 sekund sprawdzić wiarygodność tej wypowiedzi, platfusy chyba dalej żyją w 2007 i myślą że ludzie są upośledzeni cyfrowo


@BadSebastian: ja z kolei myślałem, że nie istnieją tacy debile, którzy muszą to sprawdzać, ale jak widać myliłem się xD
  • Odpowiedz