Wpis z mikrobloga

Kiedyś pytałem o pada do gry na komputerze i pisaliście że tylko ten od xboxa bo wszystko inne to syf. No i tak stałem w markecie chyba z 20 minut, przed padem do xboxa za 220 złoty i takim podobnym za 60, cebula wygrała i wziąłem ten tańszy xD

Gra się na nim bardzo wygodnie i nie żałuje, polecam jakby ktoś szukał pada do pc lub ps3 :)

#playstation #pc #gry #xbox
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Kiedyś pytałem o pada do gry na komputerze i pisaliście że tylko ten ...
źródło: comment_XUtioxXO3D3d2NFUSgDd170dnpW22bOo.jpg
  • 35
@SiemkaKtoPeeL: Co do triggerów pytanie jest proste, czy jak powoli dodajesz gazu w ścigałce to czy obroty silnika rosną powoli, czy od razu na maksa. Jeżeli to pierwsze to ok. Jeżeli to drugie, to część gier jest niegrywalna.
Np. w RDR2 jest mechanika pojedynków rewolwerowych. Trzeba delikatnie tylko wcisnąć strzał.
@SiemkaKtoPeeL kupowałem tracery manty i genesisy za 20-40 złotych to 2 tygodnie do dwóch miesięcy i do wywalenia. Kupiłem pada od xboxa 360 i #!$%@?łem w 3 miechy. Od xone kupiłem w sierpniu zeszłego roku za dwie stówy i działa wciąż, ale lewy analog jest od niedawna poluzowany już i w rocket league na wysokim poziomie już się tak nie da grać xD I to nie jest tak, że rzucam padami czy