Wpis z mikrobloga

Dla niektórych problemem tutaj jest wygląd,brak dziewczyny, brak kasy. Te rzeczy tez mogą prowadzić do niskiego poczucia własnej wartości,a w konsekwencji do przegrywu,ale mój problem jest inny, mój problem polega na tym,że chciałbym być innym człowiekiem. Bardziej asertywnym, mniej lękliwym, czasami czuje się jak dziecko, które sie boi,ze ktoś na nie nakrzyczy. Ehhh idę spać dobranoc kochani
#przegryw #nerwica ##!$%@?
  • 22
@Niski_Manlet: Moje problemy wynikają z tego,ze jestem dosc drobny, gdybym był bardziej postawny, to ludzie inaczej by mnie traktowali, a ja mam ręce jak 13 latek. Jestem wcześniakiem, wiec dlatego pewnie jestem drobniejszy niz inni, przypakować tez nie mogę,bo z moją skoliozą siłownie jedynie krzywdę mi zrobi. Gdybym tylko miał więcej mięsni w sobie, to byłbym traktowany inaczej
@Xvenowski:

a co sie takiego na terapii robi, ze to tak pomaga?


Płaci loszce, która powinna dymać na kasie w biedronce za możliwość wysłuchania... Oczywiście ona ma to w dupie i zawsze prawi komunały i już oblicza zyski z kolejnego frajera, którego imienia nie będzie nawet pamiętać na przyszłej wizycie i znowu będziesz musiał powtarzać przez połowę czasu to co mówiłeś tydzień temu. W sumie to dobre zajęcie dla spermiarzy, którzy