Wpis z mikrobloga

  • 2
@konikpolnyzkoniczyna: Nie no niebieskiego za nic w świecie nie zmienię! ( ͠° °) wspiera mnie baaardzo i on najbardziej kibicuje w moich artystycznych działaniach! Tylko mówię, ze potrafię codziennie cos kupowac do tworzenia a to tez trzeba mieć jakiś umiar :D
  • Odpowiedz
  • 0
@beerkoff: Fajny pomysł ale nie wiem czy by było dużo chętnych żeby to miało sens :D
kiedyś robiłam rozdajo swojego kalendarza i komentarze były różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lugre: bardzo ciekawa kreska ja też mam słabość do promarkerów i sama myślałam, że mam dużo póki nie poznałam koleżanki z pracy, która ma ponad 100 i jeszcze jej mało :D ostatnio kupiłam takie a'la promarkery w action i nie były takie tragiczne, a kosztowały grosze.
  • Odpowiedz
@lugre: Pracuję w firmie handlującej rzeczami biurowymi. Przypomnij się w poniedziałek, to sprawdzę cenę zakupową i może udałoby się załatwić Ci taniej jakąś większą ilość :)
  • Odpowiedz
@przemekk121: ciężko mi powiedzieć, generalnie to zestaw podstawowy kupiłam jakieś 3 lata temu i rysuje (mazakuje? XD) dość sporo, w tym czasie kilka kolorow musiałam dokupić 3/4 razy, ale to te które używam najczęściej i pokrywam nimi spore powierzchnie (np. konkretne odcienie skóry). Myśle że są całkiem wydajne.
  • Odpowiedz