Wpis z mikrobloga

Panowie z racji tego że dostałem pracę będę zdecydowanie mniej na tagu. Możliwe że niedługo zniknie w ogóle bo specjalnie wziąłem sobie pracę 15h dziennie 6-7 dni w tygodniu. Zarobie dużo netto i będę cały dzień poza domem bo 3 godziny zajmuje dojazd w 2 strony. 6 godzin spania i tyle. Wziąłem sam bez wahania taki wymiar bo chce zarobić dużo i się odciąć od myśli.
#przegryw
  • 24
@Przegrywiusz: To gdzie pracowałeś po 22h? Jak mówiłem, nie wyobrażam sobie żadnej innej pracy niż siedzącej a i to nie jest możliwe, bo przecież nie masz czasu na sen. Gdzie tu regeneracja? Chyba że to praca z dyżurem, ale wtedy też nie można spać.
@Przegrywiusz: I 22h na nogach? JAK? Nie pracowałem jako kelner, więc nie wiem jak to wygląda,także jakbyś mógł wyjaśnić jak się da pracować 22h na nogach jako kelner, przecież ci goście są ciągle w ruchu, spać przecież nie mogą bo może być klient zaraz.
@Przegrywiusz: No ale to te 22h to takie oszukane, bo pewnie ucinałeś komara( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale płacone za 22h, także rozumiem. Jednak praca fizyczna na 2 prawdziwe etaty[czyli te 16h], gdzie się nie #!$%@? bo masz supervisora jest niemożliwa po prostu.