Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzlowiekMagnetowid: Ja zainwestowałbym chyba w osobną pralkę i suszarkę. Podobno pralko-suszarki strasznie mną ubrania. Wydaje mi się, że może to zależeć od wielkości bębna, bo ja mam suszarkę osobno i tam jest ogromny bęben. Ktoś napisał, że suszarka nie suszy ubrań do końca... To zależy jaki program wybierzesz, ja np. mogę je wyciągnąć suche jak wiór, ale nie robię tego, bo większość ubrań się kurczy i niszczą się materiały. Mam suszarkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CzlowiekMagnetowid: z doświadczenia: mam pralkę i suszarkę oddzielnie. Jedno pranie kończy się prać, przekładam do suszenia, w tym czasie pierze się drugie pranie. Cykl 1 godzina prania, suszenia ok 1-1,5h i tak kilka prań dziennie jest wyprane i bezproblemowo wysuszone.

@ekimek: dobry argument. Dorzucę, że jeśli ma się 2w1, to wrzucasz szmaty i nic nie trzeba przekładać tylko po ustawieniu programu pranie+suszenie #!$%@? do czasu aż wyciągasz uprane i suche.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Sam nie mam suszarki, ale kiedyś miałem okazję prać i suszyć w pralkosuszarce, takiej porządnej Boscha. Niby fajnie, ale po wysuszeniu ubrania i tak nie były w 100% suche, nie dało się ich ani założyć, ani odłożyć do szafy, zbyt mokre i tak trzeba było na noc powiesić na tradycyjnej suszarce.

@01ab: mam w pralko-suszarce kilka trybów suszenia. M.in. można wybrać suszenie "pod prasowanie" czyli aby pozostało lekko wilgotne żeby się
@CzlowiekMagnetowid: Miałem styczność z pralką, suszarką i pralkosuszarką. Pralka i suszarka jest lepszym motywem. Pierzesz jedne ciuchy suszysz drugie. W pralkosuszarce masz przez 5h zajętą całą pralkę + ciuchy wychodzą zawsze pogniecione. A z takiej pralki i suszarki nie trzeba nic pracowac