Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzlowiekMagnetowid: @szelest_ortalionu: ja mam pralkosuszarke i sprawdza się w porządku jeśli nie masz dzieci i nie masz dużej ilości prania.

Ja używam może raz w tygodniu funkcji suszenia, głównie do prześcieradeł i ogólnie dużych rzeczy których nie chce mi się rozwieszać. W lato funkcja suszenia wcale nie jest używana bo zwyczajnie szkoda prądu kiedy mogę na taras położyć i wysuszyć w godzinę.

Jeśli planujesz prac i suszyć dużo regularnie to
@KanapkaPL: co wy macie z tymi pogniecionymi ciuchami. Prac nie umieć czy co? Od 3 lat używam pralko-suszarki i różnicy w jakości suszenia nie ma. Tylko mało osób pamięta że pralki suszarka ma dwie pojemności np 6kg prania i 4kg suszenia. Jak dasz 6kg na pranie z suszeniem to wyjmiesz pogniecione, jak 4kg to nie. Ot cała filozofia. Po za tym dużo ubrań nie nadaje się i tak na suszarkę dlatego
Jak ci pralko suszarka zdechnie to nie masz i pralki i suszarki. Jak masz osobno to w przypadku padnięcia jednego masz chociaż drugie.
Jeśli nie masz miejsca na dwa urządzenia osobno, to pomyśl, czy nie dasz rady postawić suszarki na pralce (musza zgrać się rozmiarami), a pomiędzy nimi mata wygłuszająca (żeby się nie ślizgało jedno po drugim i ewentualnie nie hałasowało), warto też dodatkowo to jakoś skręcić.


@Dimetox:

To chyba masz pralnie jakąś bo zmieścić dwa takie urządzenia w typowej łazience w bloku, to luksus. :p


@Drmscp: na allegro sa laczniki zeby ustawic