Wpis z mikrobloga

Mieliście tak lub wiecie o co chodzi? Dodałem w tym samym czasie dwa punkty blisko siebie z poziomu Pokemon Go. Jeden przeszedł 16 listopada o 13:50 i od razu pojawił się w Ingressie, a na drugi dzień wieczorem w Pokemonach.

Drugi został zaakceptowany 17 listopada w nocy o 4:13 i do tej pory nie ma go nawet w Ingress, czyli minęło ponad 24 godziny od maila i nadal nic. Co teraz? #pokemongo #ingress #ingressopr
poziomek90 - Mieliście tak lub wiecie o co chodzi? Dodałem w tym samym czasie dwa pun...

źródło: comment_jn456TNDXwQlyTtCiajPfQITEWgbTqvY.jpg

Pobierz
  • 22
@poziomek90: jak były blisko siebie to mogły być w tych samych komórkach s2 cell i ten drugi już nie przeszedł do gry mimo że zaakceptowany. Ściągnij sobie ten dodatek do mapki Ingressa co ci zapodałem wcześniej. Będziesz wiedział gdzie ustawiać znaczniki. Czasem uda się że przejdzie zgłoszenie z trochę przeniesionym znacznikiem aby był w innej komórce ;).
@poziomek90: w Ingressie jak dobrze pamiętam to może być jeden portal na komórkę lvl 18 (a nie 17 jak w pokach), więc jeśli przesunęli znacznik też może być że znajduje się w tej samej i nie został dodany do gry.