Wpis z mikrobloga

Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko. Oczywiście zgadzam się, że policja jest potrzebna i powinna wzbudzać respekt. Jednak jest to w Polsce instytucja która nie zawsze a wręcz bardzo często działa koszmarnie i na szkodę obywatelom. Jeśli chcecie to mogę opowiedzieć o Mojej przygodzie związanej z zatrzymaniem za posiadanie. Oczywiście nie byłem niewinny. Miałem przy sobie 20g białego oraz 10g marihuanen. Po pół roku sąd zaocznie przyznał mi niecałe 2k do zapłaty i nic poza tym.
Jak chcecie żebym opisał jak wyglądało zatrzymanie, co działo się na komendzie, dlaczego dostałem tak małą karę nie „rozpruwając” się, i dla czego do końca życia będę kaleką dzięki naćpanemu policjantowi to dajcie znać. Znajdę chwile czasu to ładnie napisze i wrzucę fotki niektórych ciekawych tekstów zapisanych w uzasadnieniach od prokuratury.
#policja #truestory #konin #narkotykizawszespoko
  • 34
@Kezcliw: wiem, nie twierdze że jestem niewinny. Z drugiej strony policja okazuje się także przestępcami i to działającymi na dużo większą szkodę dla społeczeństwa niż ja. Jutro rano spróbuje ładnie opisać tą przykrą dla mnie w skutkach przygodę. Za dwa tygodnie mam operację dzięki panu policjantowi. Dopowiem jeszcze że w akcji pojawi się tez psychiatryk wiec może opisze tez jak wyglada dzień w typowym psychiatryku. Chociaż przez większość czasu byłem tam
Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko.


@dozownik_celkowy: Protip - policja to nie jest jeden człowiek. Są tam mentalne Seby, dresy w mundurze, są i dobrzy ludzie, którzy są w niej dla czegoś więcej niż pewna wypłata i szybka emerytura.
Rolą polityków, których my wybieramy, jest forsowanie zmian w formacji, która sprawi, że tych drugich będzie więcej.
FrasierCrane - > Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko.

...

źródło: comment_A2DePpBFczprgb6UHWsqeUQONH3CiVvF.jpg

Pobierz