Wpis z mikrobloga

Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko. Oczywiście zgadzam się, że policja jest potrzebna i powinna wzbudzać respekt. Jednak jest to w Polsce instytucja która nie zawsze a wręcz bardzo często działa koszmarnie i na szkodę obywatelom. Jeśli chcecie to mogę opowiedzieć o Mojej przygodzie związanej z zatrzymaniem za posiadanie. Oczywiście nie byłem niewinny. Miałem przy sobie 20g białego oraz 10g marihuanen. Po pół roku sąd zaocznie przyznał mi niecałe 2k do zapłaty i nic poza tym.
Jak chcecie żebym opisał jak wyglądało zatrzymanie, co działo się na komendzie, dlaczego dostałem tak małą karę nie „rozpruwając” się, i dla czego do końca życia będę kaleką dzięki naćpanemu policjantowi to dajcie znać. Znajdę chwile czasu to ładnie napisze i wrzucę fotki niektórych ciekawych tekstów zapisanych w uzasadnieniach od prokuratury.
#policja #truestory #konin #narkotykizawszespoko
  • 34
@dozownik_celkowy: przypominam też niedawny przypadek jak dwóch policjantów zabiło chlopaka prądem, chociaż ten prosił o litość . Gdyby to nie było nagrane kamerkami to do dzisiaj by funkcjonowala wersja że np. on się na nich rzucił. Nie jestem przeciw służbom mundurowym tylko zwracam uwagę, że i w sluzbach jest niezła patologia.

https://gazetawroclawska.pl/smierc-na-komisariacie-nie-zyje-25latek-policjanci-uzyli-wobec-niego-paralizatora/ar/9995106