Wpis z mikrobloga

Podziwiałem zawsze popularne autka miejskie, ponieważ muszą stawiać czoła ogromnym wyzwaniom.
Zakupy, wakacje, wożenie dzieci i kto wie co jeszcze.
Fajnie, że już teraz im nic nie brakuje i mają ogromne wyposażenie dodatkowe.
Takie #renault #clio piątej generacji jest niezłym przykładem, ponieważ to nowoczesne autko godne 2019 roku.
O tym jak jeździ w tekście tutaj

#motoryzacja #samochody #francuskie
#motopodprad ----> Nasz tag o testowaniu aut
Pobierz
źródło: comment_XPispSiymfNh2fTVR9OsDjmkuKfRWQ54.jpg
  • 28
im nic nie brakuje


@stopaotestuje: brakuje, pamięci fotela kierowcy i ustawień lusterek. Autka miejskie oraz kompaktowe zazwyczaj współdzieli co najmniej dwóch kierowców w przeciwieństwie do samochód z segmentu D. Te ostatnie bez problemu można doposażyć w tę funkcjonalność ale producenci u nas z jakiegoś powodu nie pozwalają wybrać tej opcji w przypadku segmentu C oraz B co zaskakuje ze względu na profil pojazdu oraz liczbę ludzi zainteresowanych tym udogodnieniem - kiedyś
@ksiak: Jak dla mnie dopłaty za elektrykę foteli są tak wysokie że jak tylko mogę to z tego rezygnuję. Plus takie fotele zawsze są wyższe a to pogarsza wyczucie auta. Tak czy siak nie widzę problemu żeby to była opcja
@mckarmi: wiadomo, auto tego segmentu nie jest uniwersalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to pełnowymiarowym kompaktem jak no nie wiem Astrą 1.4T nie bał bym się jechać na wakacje
Fajnie, że już teraz im nic nie brakuje i mają ogromne wyposażenie dodatkowe


@stopaotestuje: Zależy komu, do segmentu D brakuje im dużo. Ba, temu clio to sporo brakuje do megane II w sedanie bo tam można było osłonić dzieci przed słońcem roletami a tego w clio chyba nie ma. Musiałbym też zobaczyć jak wygląda bagażnik, składanie tylnych zagłówków, ile kosztuje dwustrefowa klima... a nie klimy dwustrefowej nie ma...
@Neoplan: to dziwny jakiś jesteś. Co prawda E46 nigdy nie jechałem, ale gwarantuję Ci, że z zadbanego starszego auta klasy E, lub segmentu premium, po trasie wysiądziesz zdecydowanie mniej zmęczony niż z takiej Ibizy. Poza tym, ha tfu na TSI.
@Neoplan: szczególnie taka z TSI :-D wystarczy wiedzieć jaki model w jakiej wersji silnikowej kupić, zrobić porządny serwis i uwierz mi, że niejedne nowe z salonu padnie szybciej. A co do tras, to w ramach rajdu Złombol, 2 razy zrobiłem favoritką, która była taka se jako nowa z salonu, a co dopiero po tylu latach po 5000km i też się nie zepsuła :-P tylko wcześniej oczywiście odpowiedni serwis.
@aarahon a masz android auto w megane 2 lub asystenta pasa ruchu, blis i awaryjne hamowanie... Wiadomo że mam na myśli nowoczesne systemy (również te z zakresu bezpieczeństwa), a nie system składania zagłówków
swoje auto prywatne ;) pewniejsze


@stopaotestuje: jeżdżę i salonowymi i swoim, nie boję się robić tras po 5k km. Zwyczajnie nie dbasz o auto lub masz bardzo kiepskie prywatne że aż Ci spodnie spadają jak wsiądziesz do nowego miejskiego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znaczy żeby nowa Skoda Fabia, czy Corsa robiła na kimś aż takie wrażenie, to musi mieć niski próg wejścia

Ja bym swojego starego
@Atreyu co tydzień mam inne auto, wiec z tym spadaniem gaci bym nie ryzykował. Uważam że nowe clio jak na segment b jest świetne - koniec kropka a i same auta tej klasy w ciagu 10 lat bardzo poszły do góry w kwestii wyposażenia

A prywatnie mam focusa mk2 bez takich bajerow
świetne - koniec kropka


@stopaotestuje: są ludzie który uważają że ziemniaki są świetne, a kawior i trufle be ( ͡° ͜ʖ ͡°)

focusa mk2


@stopaotestuje: otóż to. Jakbym jeździł Focusem to też uważał bym nowe b za "świetne". No ale nie uważam, mimo że w kwestii ogromnego postępu się zgadzam jak najbardziej