Wpis z mikrobloga

o, kolejny XDDDD czy ci incele są z nami w pokoju? Właśnie obraziłeś 50% chłopa w wieku 18-39lat xD


@rsnbl: no i co. ja moge tak tez obrazac np. rosjan, ze tez sa chorzy na leb. i tez bede mial racje.
  • Odpowiedz
  • 19
@rsnbl: ale gdzie tu jest jakaś nieprawda mordo?xd możesz copować do woli, ale przecież wiesz, że większość typów głosujących na konfę robi to dlatego, że mają konserwatywne poglądy i "julkom dupy pękną" xd konfa nie obniży żadnych podatków, polska nie będzie lepszym krajem do życia xd
  • Odpowiedz
większość typów głosujących na konfę robi to dlatego, że mają konserwatywne poglądy i "julkom dupy pękną" xd


@Lefty: kto tu cope'uje? Oczywiście masz konkretne sondaże na to? xD Idź się typie schowaj, nawet po profilu widać żeś trollem
  • Odpowiedz
  • 12
@rsnbl: wykop to jest idealny sondaż popierający to o czym mówię xd i masz tu wyżej dobry przykład @jestem_tunowy chłopaczyna idzie na pierwsze wybory w życiu i ofc na konfe, bo mózg przeżarty tagiem przegryw xd
  • Odpowiedz
@Lefty: Ale konfederacji wśród kobiet też rośnie poparcie. W grupie wiekowej 18-39 u kobiet ma już drugie miejsce (23%) za KO (25%). Jeżeli po 8 latach rządów konserwatystów obyczajowych u młodych kobiet konfederacja ma większe poparcie niż Lewica, to znaczy, że musimy się chyba głębiej zastanowić co tu się naprawdę dzieje.
  • Odpowiedz
  • 9
@jestem_tunowy: ale to jest jedyna rzecz, która może realnie uchronić ten kraj przed #!$%@? się xd nikt nie mówi, że koalicja jest zajebista tylko, że oni przynajmniej zahamują tą karuzelę #!$%@?
  • Odpowiedz
bo mózg przeżarty tagiem przegryw xd


@Lefty: nice try, ale z przegrywem to zbyt wiele wspólnego nie mam, a co wybory mają z tym w ogóle wspólnego jak połowa osób z tego tagu wręcz gardzi konfą, tobie już wykop przeżarł mózg xd
  • Odpowiedz
ale to jest jedyna rzecz, która może realnie uchronić ten kraj przed #!$%@? się xd nikt nie mówi, że koalicja jest zajebista tylko, że oni przynajmniej zahamują tą karuzelę #!$%@?


@Lefty: ahaha xD
  • Odpowiedz