Wpis z mikrobloga

Czy wiedzieliście, że #cbd jest zaliczana jako substancją psychotropowa i środki odurzające, w szczególności narkotyki, a także inne substancje, które przeznaczone są do stosowania jako środki zastępcze?
Nie ?
To wysyłam wam odpowiedź od #bluemedia
Typ który tym się zajmuje powinien dostać #!$%@? awans XD

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #heheszki
ZielonaLatarnia - Czy wiedzieliście, że #cbd jest zaliczana jako substancją psychotro...

źródło: comment_GeyNaZBMFeI8CjhaNwwFTzXTZqG9vPYT.jpg

Pobierz
  • 8
@login-jest-zajety:
@Bodzias1844:
prawda, już jestem w trakcie załatwiania formalności z przelewy24, ale wątek trochę śmieszy, podeślę raporty WHO może da im to do myślenia ;)

@graf_zero: Niestety masz trochę racji, ale to wina dystrybutorów głównie. Po co robić "coffeshopy" na styl Amsterdamu skoro dostępne konopie nie mają w sobie za dużo THC ? Ja wiem, że palące się jointy w reklamie itd może zwabić kilku gimnazjalistów, ale po spróbowaniu
Ja wiem, że palące się jointy w reklamie itd może zwabić kilku gimnazjalistów, ale po spróbowaniu często tacy ludzi nie wrócą, a psuje to tylko wizerunek i pojawiają się takie smaczki.


@ZielonaLatarnia:
Czyli bluemedia NIESTETY ma rację.

Medycyna konopna jest po to żeby pomagać,

Tak, ale akurat ta cbd to udowodnionych efektów za bardzo nie ma.
@graf_zero: Czy ja wiem czy nie ma - https://www.who.int/medicines/access/controlled-substances/5.2_CBD.pdf
Raport WHO na temat CBD, ciągle zaczynają coraz to nowsze badania, ale te aktualne dużo już nam powiedziały.

Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zarekomendowała pierwszy produkt kanabinoidowy, stosowany w leczeniu rzadkich form padaczki u dzieci.

Zbiór badań na temat działania CBD w przypadku padaczki: https://medycznamarihuana.pl/badania-medyczna-marihuana-a-padaczka/

Z autopsji wiem, że klienci także sobie chwalą CBD gdy stosują u dzieci z ADHD bądź
Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zarekomendowała pierwszy produkt kanabinoidowy, stosowany w leczeniu rzadkich form padaczki u dzieci.


@ZielonaLatarnia: Taaa, to jest dokładnie to zastosowanie dla którego ludzie kupują w sklepach, pomiędzy monopolem a kababem (akurat u mnie jest tak zlokalizowany) :D

to są produkty rekreacyjne, to że nie maja działania psychoaktywnego nie ma znaczenia.
Ale lecznicze to nie sa. Bez jaj :D
@graf_zero: Znaczy każdy ma swoje powody do stosowania konopi - nikogo nie mam zamiaru sprawdzać co robi z kupionym suszem czy olejkiem ;)
Faktem jest, że z autopsji mogę podać 3 przykłady leczniczych zastosowań z pierwszej ręki od klientów:
- Pan z padaczką, który kupuje susz do waporyzacji, bo mu to rzeczywiście pomaga i odkąd zaczął stosować nie wyobraża sobie jakiegokolwiek zamiennika.
- Pani która przyszła kupić olejek CBD dla synka