Wpis z mikrobloga

Nic mnie z rana tak nie drażni. Jedziesz sobie spokojnie autem, słuchasz radia. Nagle słyszysz dźwięk syreny alarmowej, patrzysz w lusterka za karetką czy policją, mijają 3 sekundy i łapiesz się na tym, ze to z radia. Tak samo dźwięki trąbienia czy kolizji. Czemu nie można zakazać czegoś co wprowadza taką dekoncentracje i irytacje
#muzyka #radio #zalesie #999
  • 86
  • Odpowiedz
@Paayor: w radiu gdańsk co najlepsze w ten sposób promują korytarze życia xD. Przyzwyczajają ucho słuchacza do sygnału karetki, a potem mówią by go nie ignorować xD
  • Odpowiedz
@Zakopczak: jakbyś byla biednym studentem i jeździła pełnoletnim autem, gdzie koszt radia z bluetooth czy auxem które nie pierdzi to połowa wartości samochodu, też byś słuchała radia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą nawet w Mercedesie z 2007 nie mam możliwości podpięcia sie kablem czy pendrivem, a plyty nie bede wypalac. Dopiero od 2011 jakoś jest to standard.
  • Odpowiedz
@Zakopczak: Jak się jedzie w długą trasę to czasem dobrze posłuchać #!$%@? głupot na jakiejś audycji albo wiadomości bo od muzyki w kółko dostałbym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@P1otrekk: Niektóre auta mają wbudowane stacje z radiem bez auxa, bez blutacza i tylko na płyty. Koszt wymiany to 2k+
  • Odpowiedz
  • 18
@Paayor możesz sobie kupić wtyczkę zamiast zapalniczki, pod którą podpinasz pendrive, i ustawiasz na frekwencję radia, sama coś takiego mam ( )
  • Odpowiedz