Wpis z mikrobloga

@Noizik: No spoko. Czyli najpierw w emocjach stwierdził, że go pobije, ale potem zmienił zdaniem. Pytanie co będzie jak znowu wrócą emocje...
  • Odpowiedz
@Noizik: Jacy Wy jesteście nagle wyrozumiali. Ciekawe czy jakby Mateusz tak powiedział, a potem zmienił zdanie. Czy też bylibyście tak pełni zrozumienia? :)
  • Odpowiedz
@Wmc2: Mateusz przegina od dłuższego czasu, molestuje Malwinę już setny raz, no ale pod Kamila robiony program ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogarnij się, bo serio głupoty wypisujesz
  • Odpowiedz
@Noizik: To jest program telewizyjny i jest regulamin. Groźby są jego złamaniem, a Kamil powinien wylecieć, ale przecież jest agentem TVN więc jest chroniony :)
  • Odpowiedz
@Wmc2: regulamin złamał Sławina rozbierajac Malwinę i jeśli się go trzymać to tej sprzeczki by nie było, bo nie byłoby Sławiny już dawno.

A tego tekstu z agentem nie będę komentował, bo wiara w takie teorie spiskowe jest jak oblany test IQ.
  • Odpowiedz
@Lubczykowa: Wiem na pewno co robi Kamil. Słyszałem rozmowę z wczoraj jak się pięknie przechwalał, że robi dramy pod ludzi i musi jeszcze dojechać Mateusza :)
  • Odpowiedz
@Noizik: wiara w teorie spiskowe? IQ? Akurat Wasz Kamilek jest mistrzem wiary we wszelkie konspiracje świata. Wielka Lechia, piramidy słowiańskie, obcy ukrywani w laboratoriach i te sprawy
  • Odpowiedz
@Wmc2: jest, ale to nic nie zmienia. Już wysmiewalem go wielokrotnie za to.

Tutaj raczej chodzi o to, kto się zachowuje w miarę przyzwoicie. I jest to jedynie Kamil.
  • Odpowiedz
@Wmc2: co innego jest grozić komus ze po wyjściu go pobije jak Maciek Łukasza a co innego mówić że BY GO UDERZYŁ ale tego nie zrobi tak jak powiedzial to Kamil a to jest roznica
  • Odpowiedz
@Noizik: No z tego co wiem to jednak Mateusz dostał karę. Nominację. Kamil zachowuje się przyzwoicie? Obgaduje ludzi i oskarża ich po cichu o molestowanie - Jak było z Natalią! Obgaduje nawet jeśli chodzi o tak osobiste rzeczy jak blizny na rękach. Chodzi i przechwala się, że prowokuje i dojedzie tego i tamtego
  • Odpowiedz
@agulana: Powiedział, że go pobije jeżeli produkcja nic nie zrobi. Więc wcale nie mówił, że by go uderzył tylko uderzy jeśli produkcja nic nie zrobi, a to już realne groźby
  • Odpowiedz
@Bartezzzz: rozerwał jej bluzkę, jak byli napici i tańczyli bo myślał że ona ma pod tym stanik. Zachowanie chore, ale dostał karę w przeciwieństwie do Kamila
  • Odpowiedz