Wpis z mikrobloga

@VieV: płacą wam chociaż jakoś za te nadgodziny? Czy jesteś na własnej działalności i wiesz za co dymasz przynajmniej? Nie wiem na jakich zasadach zatrudniają w inpoście. Wiem że takie DPD u nas na rejonie ma gościa, który ma 15 busów i korzysta z jego usług. Płaci pracownikom stałą pensję. Z kolei ziomeczek z DHLa od 11 lat jeździ na własnej działalności i we własnym busie na jednym rejonie, wszyscy go
@sylwek2k: Z czym jest ciężko gościu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio problem z przepełnionym Paczkomatem miałem chyba przed gwiazdką w 2017r, a od tamtej pory ok. 75 paczek przyszło bez problemu (duże miasto).
@ChrystusChytrys: A skąd, nie płacą.
My mamy płacone za paczkę.
Dopóki nie dostarczymy wszystkich do paczkomatu, nie mamy po co wracać na magazyn.
A teraz jest tak, że jak mamy nadania i dużo paczek nam zostaje do włożenia w paczkomat, to musimy wrócić na magazyn rozładować te nadania i wrócić spowrotem na rejon.I siedzieć tak długo, póki wszystkich paczek nie włożymy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwek2k: #!$%@? źle kliknąłem "odpowiedz", a ten mi wyjeżdża z czytaniem ze zrozumieniem XD Pisałem do @Andczej, ale domyślić się to dla Ciebie zbyt wiele.
@ChrystusChytrys: To zależy od dnia, raz mam 450-500 paczek łącznie z nadaniami, a raz 300-350.
Ale to przez to, że mam zaledwie dwa paczkomaty i jeden odbiór/zlecenie. Niestety, nawet gdybym chciał coś jeszcze zrobić, to nie starczy mi czasu.. do 19 musimy się wyrobić, aby wrócić na bazę.
Soboty są dobre, bo wtedy bierzesz paczkomaty jakie chcesz i wyjedziesz z 1000 paczkami na busie.
A w poniedziałki mamy same odbiory i
@VieV: elegancko, oby tak dalej. Powodzenia i na propsie w grudniu :-) Ja już akurat mam komplet prezentów dla wszystkich od jakiegoś czasu, ale w grudniu ludzie #!$%@? dostają, nie patrzą na hajs, a ceny idą ostro w górę
@ChrystusChytrys: Ta miejscowość, gdzie ja jeżdżę nie jest duża, a ostatnio 5 razy do niego podjeżdżałem.
Kolega ostatnio 10 razy podjeżdżał pod jeden paczkomat, a na jego rejonie są paczkomaty i każdy zawalony.
@ChrystusChytrys: Dziękuję :-)
Przyda się, bo mamy mieć 25 000 paczek.
Z czego 16 000 na paczkomaty.
Czyli na moją miejscowość, gdzie mam jeden paczkomat, będzie ok. 350-400 paczek.
Już wczoraj miałem 260, a wtorki są zawsze najgorsze.