Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NiMomHektara: w sumie na jakiej zasadzie będą przychodzić "znacznie szybciej"? Na samym transporcie w Polsce mogą być może kilka dni szybsi niż poczta, czyli powiedzmy zamiast miesiąca i tygodnia paczka będzie szła miesiąc, przy takim czasie parę dni wte czy wewte nie robi mi dużej różnicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
normalnym klientom

@wysuszony:

A w czym klient zamawiający krajowo będzie bardziej normalny od tego zamawiającego zagranicznie?
  • Odpowiedz
@NiMomHektara Czyli koniec paczkomatów. Paczki będą zostawiać u januszy biznesu w klitce z jakims gownem i paczki rozwalony po całym pomieszczeniu tak, że przejść się nie da i czekanie na odbiór pół godziny. Tak miałem z kilkoma ostatnimi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiMomHektara napisał, że będą dostępne, nie napisał kiedy. Równie dobrze, mógł ze śmiechem dodać pod nosem "po moim trupie". Takie deklaracje bez określenia czasu są kompletnie niewiarygodne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Widać, że coś jest na rzeczy, stawiają paczkomaty w każdej większej wiosce plus otwieranie skrytki z poziomu aplikacji. InPost robisz to dobrze.
  • Odpowiedz
no #!$%@?, na razie zobaczyłem, że zamiast kartą kredytową można płacić PayU i BLIKiem, co też zrobiłem. Hajs z konta zszedł a nikt nie dostał mojej wpłaty.

Najpierw niech ogarną proste płatności a potem zajmą się przesyłkami, które i tak są w miare spoko :D
  • Odpowiedz
@jabukasiga: już teraz są zapchane, a co dopiero w grudniu będzie się działo? Przykład z dziś. Mijał mi termin odbioru jednej przesyłki, a w drodze była kolejna, więc logicznym posunięciem było odebrać dwie jednocześnie. Poczekałem do 19 - nic. Dobra, #!$%@?, idę odebrać jedną, tamta pewnie w kosmosie. Odebrałem, wróciłem do domu i SMS, że druga paczka do obioru. Byłem jeszcze ubrany i tam wracam. Stoi sobie busik inpostu i ładują
  • Odpowiedz
@NiMomHektara: Czeka nas zalew niezłego gówna z Chin. Już teraz ściągamy masę śmieci. Oczywiście cześć towaru to wartościowe przedmioty, ale warto przejrzeć tag cebuladeals, żeby zobaczyć jakie śmieci do kraju sprowadzamy, bo jest tanie.
  • Odpowiedz