Wpis z mikrobloga

Mam ponad 30 lat, kawaler, bezdzietny - pochodzę z normalnej, przeciętnej rodziny. Rodzice pracują odkąd pamiętam, jeszcze trochę popracują do emerytury. Mój rówieśnik który pochodzi z ciężkiego pato, gdzie nikt z jego rodziny nie oddaje złotówki do budżetu no chyba że z akcyz, właśnie dostał nówkę mieszkanie socjalne ze swoją ferajną od miasta za darmoszkę, bo kilka lat temu zapisał się w kolejce. Bo im ciężko, bo trzeba pomagać. XD A ja dalej #!$%@? wynajmuję, pracuję, myślę jak rozpocząć działalność gospodarczą choć prawo podatkowe w Polsce to dziurawy kondom. Tak by podnieść swoją stopę życiową i pomóc rodzicom na starość. A #!$%@? z takim życie, trzeba było zostać dresiarzem. Haaa tfffu #!$%@? pasożyty, tak bardzo mnie dupa piecze że nie wytrzymam. #!$%@? z tego kraju, to już pewne. Nic #!$%@? nigdy od tego czy poprzednich zasranych rządów nie dostałem i nie dostanę, najwyżej garba.
#patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi #polska #bekazlewactwa
  • 47
@tylkoocosspytam Przecież nikt nie broni Ci zostać bezrobotnym alkoholikiem. Jak kupisz mieszkanie będzie Twoje, mieszkania socjalne nie.

myślę jak rozpocząć działalność gospodarczą choć prawo podatkowe w Polsce to dziurawy kondom


Dlatego mnóstwo ludzi zakłada DG i udaje im się czerpać z tego korzyści, bardziej liczy się pomysł i posiadanie głowy na karku.

W każdym przekroju demograficznym znajdziesz wykolejencow, których ciągnie się za rękę. Nie oglądaj się na innych, jak chcesz mieć lepiej,