Wpis z mikrobloga

Jakoś nikt nie pokazał innych tak latających pyłków wewnątrz stacji tylko akurat raz na tle okna w kierunku Ziemi


@LeonardoDaWincyj: Światło na filmie pada z przodu kadru (Ziemia), więc widać wszystkie nieczystości na oknach i w powietrzu na czarnym tle nieba. Wewnątrz stacji oświetlenie jest bardziej równomierne i mniej kontrastowe.

Nigdy nie widziałeś jakichś niewytłumaczalnych obiektów?


Dwa przypadki, które od razu mi się przypominają:
1. tęczowy ślad na niebie - jako
Pobierz namrab - > Jakoś nikt nie pokazał innych tak latających pyłków wewnątrz stacji tylko ...
źródło: comment_DTi96AJYhnskMn8PvUAyWGiZUf4cIS8t.jpg
@Silwerbalk: Amerykanie powoli potwierdzają już UAP i zmieniają swoje procedury dotyczące raportowania, więc niedługo i ty uwierzysz. Ten wszechświat jest niesamowicie wielki i nie jesteśmy w nim sami, a różne obiekty tego typu towarzyszą nam odkąd jesteśmy w stanie rejestrować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namrab: Bardzo ciekawe obserwacje ale niestety wytłumaczalne, obydwa to satelity tylko nietypowe. Ten tęczowy to po prostu dyfrakcja światła. Sam też widziałem nietypowe satelity, np. jednego który się obracał gasnąc powoli i rozjaśniając się, sprawdziłem w programie do satelit i okazał się pozostałością rakiety z lat 80. Też o tym tu pisałem. Zresztą widziałem kilka podobnych i innych. Dziwne obiekty poruszające się powoli od razu odrzucam jako prawie na pewno drony