Wpis z mikrobloga

#licbaza #studbaza #skoczow #opole
Smieje się do rozpuku z głupoty ziomkow z techników, liceów lub zawodowek, studenciakow też.
Dajmy na to w Skoczowie na dworcu o 19 zbiera się z 15 osób i palą skręty, fajeczki i piją piwko. Ja czekam na pociąg. Podjeżdża duży radiowóz. Oni wszyscy za mur się kryją. Odjeżdża, wychodzą i kontynuują spożywanie. Raz kurła niespodziewanie podjechal i inba była taka że kurła dwa dni się śmiałem. Wszyscy do radiowozu na sąd policyjny. Kozaczki hehe blancik zesrani bo jutro hehe sprawdzian z biologii a na dołek trzeba iść, co powiedzą rodzice. Wystarczyłoby, że poszliby na górny bór nad stawy.
Przykład ze zdjęcia. Centrum Opola, tam gdzie jest to technikum czy zawodowa przy byłej tawernie Zorba.
Kiedyś ziomeczki próbowali nieudolnie kryć się w 20 za budką z kebabem. Były jakieś krzaki też. Radiowóz przejeżdżal bo zanim się do nich dostaną to pochowaja wszystko. Teraz budki nie ma. Jest za to nowoczesna architektura i ławki z betonu. Spożywają i "chowają" się za tymi lawkami. Wystarczy że podjedzie i po nich. Dlaczego nie podjeżdża? Bo jak jeden mąż w sekundę się zwijaja do szkoły tyłem jak policja na horyzoncie i nie ma kogo łapać. Kiedyś kurła podjada z nienacka I ich przetrzepią.
Ale to nie moja sprawa, tylko zwracam uwagę.
Zresztą co tu dużo gadać, przy polibudzie centralnie kamery na budynku a dwóch ziomeczkow blanciki pali. Pewnie myślą że jak nie kamery miejskie to nic nie grozi.
Pobierz a.....3 - #licbaza #studbaza #skoczow #opole 
Smieje się do rozpuku z głupoty ziomko...
źródło: comment_wRJBOAEZ5RbOhpa367df30tX5Gl8wsQC.jpg
  • 7
@arkibozka_1993: o nieee, ktoś sobie blanciki pali, straszne
zajmij się swoim życiem pajacu, ma prawo do #!$%@? sobie edukacji, zdrowia itd. tak samo jak ty, to są dorośli ludzie, widać, że jesteś zbyt #!$%@? by znaleźć sobie znajomków i zagadać, to wrzucasz wpisy z boolem doopska na wykop XD