Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg normalnii faceci nie będą ci się przyglądać w dekolt analizując czy masz cyckonosze, spokojnie mają w to wyjebongo xD a że twój niebieski tak się czepia to nie trzeba być Scherlockiem żeby wywnioskować że sam musi tak robić ¯_(ツ)_/¯
wprost przeciwnie. Stanik rozleniwia mięśnie podtrzymujące biust. W dodatku wpływa negatywnie na krążenie, co przekłada się na tę jędrność, ale także czułość i jakość oddychania. Staniki to zło - są ok tylko wtedy kiedy biust jest duży (odciążają kręgosłup) oraz podczas uprawiania sportu (eliminują ból i rozciąganie skóry podczas ruchu).


@xhxhx: widać to szczególnie po kobietach z afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°) grawitacji i rozciągania się skóry
Ale teraz sobie myślę "dlaczego w ogóle mam się przejmować tymi przypadkowymi facetami?"


@slowiczak: no bo kiedyś możesz trafić na #!$%@? który strzeli Ci fotki i wstawi na wykop, albo stwierdzi, że skoro chodzisz bez stanika to jesteś puszczalska i zgwałci Cię w krzakach ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Cheeseburgg:
Dżizas jak ja gniję z podludzi co mają monopol na decydowanie co ma zakładać ich kobieta. Bo jak nie to foch z przytupem.
I jak taki podludź sobie coś ubzdura to dziewczyna nie może założyć sukienki do kolan bo na bank ktoś na nią spojrzy i to już jest zdrada. XD

Zamiast się cieszyć, że ma fajną duperę co nie chodzi tylko w golfie i glanach to płacze w poduszkę
@Cheeseburgg nic tam się nie słuchaj, na starość i tak będą obwisłe.

A facet jest zazdrosny bo wie że będzie ci się jeszcze więcej facetów gapić na cycki. Ot co
@Cheeseburgg: Z tym, że faceci bardziej będą się gapić na cycki bez stanika to prawda. Komentować w swoim gronie też. Kwestia tego czy powinno mu to przeszkadzać.