Wpis z mikrobloga

Wczoraj był taki spam o działach imienia Adama Mickiewicza . Podobno jest tam na 101% to teraz się zapytam gdzie są ci co twierdzili ze jest tam na pewno i ze jadą trąbić zamawiać pizzę itp . Zamiast pisać głupoty trzeba działać ! Trzeba znaleść Azora i przed tym jego niby wyjazdem zrobić coś na pożegnanie ;) ... wiec gdzie ta analna pałka przebywa się pytam !
#rafatus #patostreamy
  • 21
Trochę to wszystko jakieś dziwne . Generalnie ja tam byłem i na innych działkach tez . Mam nawet foty z wycieczek na a.mickiewicza ,opolska i wilde . Mickiewicza zaliczyłem od początku do końca mega małe działki trąbienia nie było słychać . Opolska wiary w #!$%@? i dużo wiary mieszka wilda tak samo od groma nawet skrzynki maja . Te obok Mickiewicza co są nawet nie wchodzę koło 800 działek jest na bank
@Maniek69maniek1: Dance Monkey może. W Tum syfie zwanym internetem można robić wszystko. Powiem Ci teraz, ze mój stary tankuje ropę od Sudanow na własny użytek za friko. Uwierzysz w to ? Ta głupia #!$%@? jest oderwana od życia razem z tym #!$%@? mitomanem. Ten kwit co niby dostał za donejty to już dawno winien być zainwestowany w jakaś kawalerkę. Spłaca coś , #!$%@? wie co. Widać po tej sztuce , ze
@BurakZreichu: On nadaje się do szałasu gdzieś w Bieszczadach ! Mieszkając w jednym miejscu wydaje mi się ze szybciej był by w uwadze niż #!$%@? magical . Obszczal zasral by wszystko. Ta #!$%@? potrafi się zlać ze dwa razy dziennie . Posral się pewnie tez nie raz . Tylko mnie dziwi ze ktoś ich trzyma i daje sobie niszczyć ten dom działkę czy mieszkanie . Bo coś czuje ze już przeszło
@Maniek69maniek1: biznes is biznes. Tam poza kamerami jest 2x patola co na kamerach. Flaki #!$%@?, brak czucia itd. Skutki picia vodki. Do tego #!$%@? się pseudo krajowki. W sumie nie dziwie się takim ludziom. Ten tłusty łeb #!$%@? o chodnik po jednej godzinie... a nie jestem za przemocą bo wole sie pośmiać z dystansem. Ta szmule przeciągnąłbym po torze zuzlowym