Wpis z mikrobloga

@pmrncult: @Wachatron: @panato: dla mnie jest to zespół w którego nigdy nie polubiłem i nie rozumiem hajpu. Zupełnie. To jest idealny przykładu kopizmu i naśladownictwa, bez krzty czegokolwiek ciekawego. Nudne, wtórne nie chwytliwe zupełnie. I nawet nie umiem tego do końca wytłumaczyć, bo widziałem ich na żywo i mogę porównać do tysiąca kapel, setek innych zupełnie mniej znanych i jeszcze bardziej powtarzalnych i wtórnych kopiuj wklej norwegian blak metal,
Immortal. miałem to cały czas na myśli, ale użyć nie chciałem, Okej, ja rozumiem i na zdrowie, ale wolę połuichac Immortal :D


@CountGrishnackh: Immortal zawsze spoko , chociaz mam teorie ze Abbath brał i bierze piguły :) no ale to juz nie jest problem dla zespolu ;)
@Wachatron: Być może bierze, być może to jego naturalne #!$%@?. Są tacy, są sracy co jedzą korzenie roślin wszelakich mieniąc się druidami, są tacy co w wieku lat 0,5 liżą ściany celem dostarczenia sobie brakujących w diecie niemowlęcia mikroelementów i wyrastają na nosicieli teczek w ministerstwie budownictwa, których napędza niczym nie uzasadniony popęd do forsowania pomysłu lizaków dla dzieci wbudowanych w ścianach domostw młodych rodziców.
Nie wiem.
@CountGrishnackh: @Wachatron

tutaj szanowny hrabia mnie zdziwił.

troszkę osłuchałem się z wszelakimi kapelami i właśnie wtórności tu nie widzę, ba! ostatnie 3 albumy mają własny sznyt jak #!$%@?.

nawet powyższy numer odpalam i wiem, że to oni właśnie a nie nikt inny. bardzo charakterystyczne gitary :)

i kolejna rzecz jaki hajp? chyba tylko w stanach na metalsucks