Wpis z mikrobloga

@chybaDapi: To kompletnie nielogiczne, to czego chce większość nie znaczy, że jest słuszne. Powinien być brany pod uwagę tylko opis, stworzone oddzielne sekcje, jak "ulubione słodycze, ulubiony muzyk, film, hobby, książka" itp itd, które nie wypełnione eliminuje z zabawy, dobry opis jest w zupełności wystarczający, dodatkowo opcja "raportuj zły opis" i gdy organizator stwierdzi, że opis jest zbyt mało konkretny wysyła wiadomość o poprawieniu, pod groźbą wykluczenia z zabawy i tyle. Przymuszanie kogoś do tworzenia postów nie ma prawa działać i nie ma zwyczajnie sensu, bo tak jak w moim przypadku osoba 11 lat na wykopie, która dała i dostała fajną paczkę w zeszłym roku, teraz nie może wziąć udziału, czy to uczciwe ? czy tak powinno być ? pytanie uznaje za retoryczne.
#wykopaka
  • 6
@borys1992:
1. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w wykoPACE. Nikt nikomu nie zabrania też stworzyć alternatywę bez żadnych zasad.
2. Wolę dopuścić do zabawy mniej osób i mieć pewność, że większość będzie zadowolona, bo na słabej weryfikacji tracą obie strony - i nadawca i odbiorca.
3. Limit został ustalony zdecydowanie poniżej średniej i mediany uczestników z zeszłego roku.
4. Przeczytałem już trzycyfrową liczbę opisów i uwierz, że wiem po pierwsze
@chybaDapi: A czy możliwym jest, by dopisać jeden mały wyjątek, że użytkownik, 10 lat + na wykopie, też może dołączyć bez wymaganej ilości postów ? Wątpliwe by takie osoby jej nie miały, a jeszcze bardziej wątpliwe, że bardzo wiele z nich weźmie udział w wykoppace, a najbardziej wątpliwe, że ktoś z takim kontem, będzie chciał oszukać i wysłać słabą paczkę. Bardzo zależy mi żeby wziąć udział, jeśli nie da się, to
@borys1992 ja dzisiaj spamie ale staram się chociaż zachować jakąkolwiek godność i wrzucam fajne piosenki :) Też mnie to wkurza że muszę ale już kij z tym. Uparłem się i w tym roku chce wziąć udział w zabawie :)
To kompletnie nielogiczne


@borys1992: kompletnie nielogiczne jest to, że ktoś, kto ma konto ponad 10 lat, nie dodał w tym czasie 50 wpisów ¯\_(ツ)_/¯

i wrzucam fajne piosenki :)

Jeśli fajne, to Ci się podobają. To już jakiś punkt zaczepienia.