Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na kupnie oczyszczacza powietrza marki Sharp do sypialni. Zauważyłem, że w sprzedaży są dwa modele:
* KC-G40EUW
* UA-HG40E-L

Ktoś potrafi mi wskazać jakieś szczególne różnice między tymi modelami? Wydają się być takie same pod kątem własności i parametrów. Wyczytałem, że seria KC-G skierowana jest do sklepów specjalizujących się w sprzedaży oczyszczaczy, oraz że ten model ma białą obudowę (która żółknie po jakimś czasie podobno), zaś seria UA-HG sprzedawana jest w sieciówkach ze sprzętem elektrycznym, a obudowa jest koloru jasno-szarego.

Są jakieś inne różnice między tymi modelami? Jakość wykonania jest ta sama?

#oczyszczacz #oczyszczaczpowietrza #sharp #smog
  • 4
  • Odpowiedz
@Szyja1: Sugerowałem się opiniami. Zależało mi na sprzęcie sprawdzonym, który na rynku jest już od jakiegoś czasu. Kupiłem model KC-G40EUH.
  • Odpowiedz
@kasztii: Powietrze w pokoju jest odczuwalnie lepsze. Nawilżacz się nie sprawdza u nas, bo wilgotność w pokoju nie spada poniżej pewnego poziomu, więc po kilku dniach musiałem wylać wodę ze zbiornika. Oczyszczacz pracuje również nocą podczas snu i samego urządzenia wtedy nie słychać, jedynie ruch powietrza, który mnie nie przeszkadza.
  • Odpowiedz