Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: Wiem jak można się dostać za 10 tys za osobę za zwiedzanie całych Chin cesarskich - Pekin, Xian, Luoyang, Nankin, Suzhou, Szanghaj. Za darmo to nie wiem bo sama wiza 500 zł. Ale polecam jako osoba, która zwiedziła kawał świata, za wiele wycieczek przepłaciłem, ale Chiny są warte odwiedzenia w tej cenie.
@Przemow: Pojechałeś tam z jakiegoś biura podróży czy na własną rękę? Byłem 2 lata temu właśnie w tych samych miastach oprócz Suzhou. Na własną rękę, 28 dni. Wyniosło mnie to ok 6000zl. Starałem się zrobić to jak najmniejszym kosztem, ale mogę powiedzieć że da się nawet taniej, tak po studencku.
@adamkosa998: z biura podróży, poniżej szczegóły za co tyle zapłaciłem
@xDrope: wycieczka cesarskie Chiny z biura podróży Ecco travel. Sam przelot, polski przewodnik, hotele 4 gwiazdkowe i wyżywienie 4800 zł, ale dodatkowo 375 dolarów za wejścia do muzeów i innych atrakcji oraz bilety na szybkie pociągi (łącznie 3000km), wiza 500 zł, a reszta to dodatkowe wydatki.
@kotbehemoth: i dlatego obecnie doceniam wycieczki z przewodnikiem, który o wszystkim opowie, pokaże