Wpis z mikrobloga

@Key96: Przyzwoicie wyposażona Giulia kosztuje 150 tysięcy, a Leon Cupra to stary model (klepany chyba od 7 lat), który lada chwila doczeka się kolejnej generacji. To samo z Golfem i Megane - nowego Golfa już zapowiedzieli, a nowej Megane można spodziewać się na początku przyszłego roku (dojdą matrycowe LEDy, inny system multimedialny, itp.).

W tej chwili Focus to jedyny mocny, świeży kompakt dostępny na rynku. Co nie zmienia faktu, że w
  • Odpowiedz
@BelwederFans: St line ma podwójny wydech w pakiecie też? W sumie spoko te fele. Miałem focusa mk3 2016 2.0 st, spoko autko, tyle że taczki jak skur****n. W trasie to ci kręgosłup odpadnie od jazdy. Już mondeo mk3 było wygodniejsze. Zamieniłem to w #!$%@? na mondka mk5, może nie jest tak szybki ale wygoda 100x lepsza. Dziwie się mu że nie brał poliftowego mondeo mk5. Autko fajne, silnik 2.0 ew 1.5
  • Odpowiedz
@NiewzruszonaMasa: tak jak piszesz pakiet ST line ma podwójny wydech bez względu na silnik (125, 150, 182 kuce) a Focus ST ma pojedyńczy wydech po obu stronach i oznaczenie na przednim grillu ST i pewnie jeszcze kilka bajerów co nie zmienia faktu, że fajne autko kupił wg mnie :)
  • Odpowiedz
@vegeciak: używane Giulie z małym przebiegiem ceny zaczynają się od 100 000zł.Nie warto kupować nowego auta lepiej kupić z małym przebiegiem bo cena spada na ryj.
  • Odpowiedz
@Key96: Przecież można kupić uzywke w salonie, skąd wiesz że Rafon kupił nowke? patrzyłes na licznik? A nawet jakby pokazał licznik to przecież można sobie wyzerowac.
  • Odpowiedz