Wpis z mikrobloga

Żeby zapobiec dramatom z 11.11. AliExpress znowu zmieniło system naliczania transakcji na bardziej restrykcyjny, tak jak zrobili to podczas 11.11. Jest to zasada tzw. First&Last Click

Polega to na tym, że wszystko, dosłownie WSZYSTKO musi się odbyć za pomocą jednego źródła. Czyli:
1. Czyścisz pliki cookies
2. Wchodzisz na AliExpress
3. Dodajesz kupon Black Friday
4. Dodajesz produkty do koszyka
5. Czekasz na Black Friday
6. Przekierowujesz się ponownie na AliExpress
7. Opłacasz zamówienie

P.S. Wiemy, oszukujemy (,)

#planetplus #aliexpress #cashback
  • 29
@PlanetPlus: korzystalem z bonusa 50/100 a po kliknieciu w zaplac - kwota +- 245 pln sciągnęło mi 450 pln z konta. Kontaktu brak oczywiscie bo problemy techniczne. Tych rzeczy i tak potrzebowalem ale wku$#ilem sie niemilosiernie. 100last coupon
bazar z dykty i kartonu... ty wymagasz żeby tam ktoś udzieli pomocy. jawne centralne walnie w uja - ale z nimi tez można walić np na drobnicy i nowych kontach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ln sciągnęło mi 450 pln z kont


@Reanef: ściągnęło z konta tyle dokładnie ile potwierdziłeś płatność, gdzie tu PP Cię oszukał? Musiałeś gdzieś kliknąć coś co wywaliło kod z koszyka a cashback zostanie naliczony automatycznie lub po reklamacji z możliwością wypłaty w pozniejszym okresie. Nowy w internetach?
@Reanef: a mozesz pisać czytelniej? zadałem Ci pytanie oraz mariusz i nie odpowiedziałes... co ma do tego PP, ze pobrało Ci więcej kasy niż myslales ze zapłacisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W sumie i tak trzeba pluć na nich, na innych postach piszą że się nie zaliczyło bo kupon był że halo s koszyku przed przekierowaniem dla mnie planetplus jako firma do póki tego nie wyjaśni jest spalona totalnie , w każdych serwisach ostrzegam przed nimi :D pozdrawiam