Wpis z mikrobloga

Pierwsze kody na #fotel z okazji #blackfriday już ruszyły! Na start przez cały tydzień aż do poniedziałku mamy kupon BLACKWEEKUNQ -15% na wszystkie fotele od Unique powyżej 500 zł oraz aż 20% z kodem BLACKWEEKUNIQUE na fotele WAU/WAU 2 oraz Ergothrone i Ergotech.

Cała rozpiska z linkami do foteli jest dostępna w poście na blogu odnośnie Black Week.

Pamiętajcie też o trwających ratach 0% z PayU :)

Wołam @ZjemCiKeczup ponieważ ostatnio po prostu nie mam czasu by na bieżąco tutaj odpisywać :(

#promocje #krzeslobiurowe #krzesla #fotele
Pobierz meblujdom_pl - Pierwsze kody na #fotel z okazji #blackfriday już ruszyły! Na start pr...
źródło: comment_RFdjZoJMwEsaW1xqoGkmOqf8yNgCaVbh.jpg
  • 25
@meblujdom_pl: Potrzebny fotel :P 180 cm, 80 kg. Spodobał mi się Unique Ergotech wersja aluminiowa (mogła mieć na to wpływ promocja xD), tylko zawsze miałem krzesła z możliwością zablokowania oparcia pod dowolnym kątem (oczywiście w danym zakresie), a widzę, że Ergotech ma 6 gotowych pozycji i się zastanawiam, czy mi to spasuje. Jest coś innego w podobnej cenie wartego uwagi? A co do Ergotech - warto wymienić kółka na kauczukowe? I
@Doggosaurus: Ergotech będzie w sumie idealny do Twojego wzrostu. Te 6 pozycji to szczerze powiedziawszy aż nadto ponieważ wiele foteli w których wydaje się komuś, że może w każdej pozycji blokować okazuje się, że ma 4 :) Kauczuki w ergotechu to już w sumie tylko Twój wybór - jeśli masz parkiet drewniany to zalecam, jeśli panele lub płytki to nylonowe wystarczą. Błąd był z gwarancją - 24 miesiące to realny okres