Wpis z mikrobloga

CześćMirki i Mirabelki, Pierwszy raz zwracam się z pomocą na wykopie. Buduję właśnie dom i gość co miał mi zrobić dach przetrzymał mnie 4 miesiące i teraz powiedział mi, że jednak mi go nie zrobi i zostałem na lodzie przed zimą z oknami czekającymi na odbiór... Zaraz będę płacił kary za nieodebranie okien w terminie. Może ktoś z Was prowadzi firmę dekarsko - ciesielską i ma wolny termin teraz na wykonanie dachu we Wrocławiu? Albo ktoś zna ekipę godną polecenia? Będę wdzięczny za każdą pomoc! #wykopefekt #pomocy #budowadomu #wroclaw
  • 12
@w3n5zu: tia ustną jak to w przypadku budowy domu systemem gospodarczym... Chociaż umowa ustna też obowiązuje... Najgorsze jest to że jakby dał znać chociaż że 3 tyg temu to bym kogoś znalazł a tak to wszyscy już pozaklepywani co obdzwoniłem
@Malinowy_nos: Mam wujaszka co buduje domy od zera, łącznie z dachami. Jest z okolic Wrocławia a dokładniej coś około 30 km. Mogę zagadać do niego, tylko nie wiem co mu powiedzieć: "Ktoś na wykopie potrzebuje zrobić dach na szybko?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)