Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#diablo3 #ps4
Cześć Mirki, pytanie od nooba D3... Jak szybko wbić 70 lvl na sezonie? Gram monkiem od startu s19 i mam dopiero 35lvl, a wiedziałem że ludzie już gr 100 lecą bez problemu... Chciałem się dowiedzieć jak tak szybko?! (°°
  • 9
  • Odpowiedz
@Laggger97: no co, lecisz tryb przygodowy na najwyższym poziomie trudności, który pozwala ci na w miarę luźne zabijanie tłumów, topory twoim przyjacielem bo przez wolny attack speed nie zużywasz tyle zasobów, a poza tym gear na szybsze zdobywanie expa
  • Odpowiedz
Prosisz kogoś z 70lv by zaprosił cię do party, otwieracie grę na t6. Kończysz 1 rift I masz 70lv. Później ta sama osoba bierze cię na parę głębokich 90+ I w 15 minut masz paragon 500.
  • Odpowiedz
@Switchero: To dobre porady... dla kogoś, kto nie potrafi grać. Ha tfu na boostowane gówna.

@Laggger97: W początkowej fazie lvlowania wszystko opiera się o szczelinę wyzwań i wydaniu u Kadali krwawych odłamków na karwasze, które dają boosta do jakiegoś skilla. Potem, do 70 lvl levelujesz używając tego skilla. A, że wszystko w tym czasie pada na strzała, to możesz sobie pozwolić na wyższy poziom trudności (na którym normalnie nie dałbyś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magicznakraina: jakbym pytał d3 czy poe to bym oczekiwał takiej odp...
@Exxan: dzięki za radę, dzisiaj polatam za karwaszami, obecnie lece na ekspercie i idzie okej, z nimi pewnie t2 wskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz