Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę z wybraniem miejsca na poprawienie fryzury. Czy poniższą stylizacje jest w stanie ogarnąć #fryzjer czy powinienem celować profesji typu #barber ? Zależałoby mi na zrobienie tego w tym tygodniu, a kolejki do barberów potrafią być długie.

Proces bycia zakolakiem zaczyna postępować i szukam alternatywy dla mojej fryzury kryptokuca. Włosy mam cienkie, więc stylizacje na gumach, a tym bardziej pomadzie to całkowicie odpadają.

#modameska #fryzura #wlosy
Pobierz Unbeliev - Mam zagwozdkę z wybraniem miejsca na poprawienie fryzury. Czy poniższą sty...
źródło: comment_kaH176b4EbXkuF2lcaFOTfUe4uIJU1Wu.jpg
  • 4
Zależałoby mi na zrobienie tego w tym tygodniu, a kolejki do barberów potrafią być długie.

@Unbeliev Umów się przez booksy

Włosy mam cienkie, więc stylizacje na gumach, a tym bardziej pomadzie to całkowicie odpadają.

Domyślam się, że mówisz o innych fryzurach, ale tej fryzury bez pomady nie utrzymasz.
@foreveralone:

Domyślam się, że mówisz o innych fryzurach

Tak, mówiłem w kontekście innych fryzur

tej fryzury bez pomady nie utrzymasz.

Rzuciłem przykładem, który mi się spodobał jako pierwszy. Z pewnością będę musiał przegadać kwestię pielęgnacji na miejscu. Trudno rozmawiać o włosach bez ich pokazywania (a nie kręci mnie #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Umów się przez booksy

Zapomniałem o tym serwisie! Już zapisuje się do najbliższego