Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mircy i Mirabelki, jest taka sprawa, że poszukuję kogoś kto ma na nazwisko "Czwartek". Otóż już tłumaczę po co i dlaczego!

  Mój rozowypasek ostatnio miał strasznie ciężki dzień. Krótko mówiąc, co się mogło nie udać, to się nie udało. Było to w ostatni czwartek. W ramach poprawiania humoru zacząłem żartować, że jeżeli chce, to sobie przeprowadzę poważną rozmowę z tym "czwartkiem", i jeszcze przeprosi za swoje zachowanie. Różowy stwierdził, że chciałaby to zobaczyć.

  Ostatnio mieliśmy rozmowę o planach sylwestrowych, więc zaproponowałem jej, zakład: jeżeli załatwię jej, że czwartek ją przeprosi za ostatnie zachowanie, to ona zgodzi się, bym to ja wybrał nam plany sylwestrowe. Różowa przyjęła zakład nie domyślając się co mi po głowie chodzi i myśląc, że zakładam się o rzeczy niemożliwe. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Stąd moje pytanie: czy jest jakiś Czwartek na sali? A może znacie jakiegoś Czwartka lub jakąś Czwartek z poczuciem humoru? Jeżeli tak, to prosiłbym o PW. W ramach odwdzięczenia się chętnie wyślę Czwartek/Czwartkowi/ewentualnemu pomocnemu Mirkowi czy Mirabelce mały prezent. :)

  PS. Jeżeli nie znasz, będę wdzięczny za + dla zasięgu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Mój krem za x złotych kontra żel 15w1 mojego niebieskiego xD

  #takaprawda #logikarozowychpaskow #humorobrazkowy #heheszki

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Jak miałem 14 lat, to nałogowo fapałem pod rozstępy. Wchodziłem na rożne fora php by przemo dla ciężarnych, przeczesywałem internet w poszukiwaniu nowego fap materiału, mój folder z rozstępami miał ponad 1gb zdjęć XD

  Kiedyś w internetach natknąłem się na specyfik, który nazywał się

  maść na rozstępy

  Kurwa tyle wygrać, przez cały tydzień chodziłem jak w amoku, mogłem myśleć tylko o tym. Od razu jak dostałem kieszonkowe wyjebałem do apteki i kupiłem tubkę. Codziennie rano i wieczorem smarowałem się tym gównem i czekałem. Miesiąc później, po osuszeniu drugiego opakowania udałem się do apteki zapytać się, dlaczego nie widać efektów.
  Mina pani magister jak próbowała mi wytłumaczyć, że ta maść usuwa, a nie tworzy rozstępy najlepsza. A ja w szoku, dlaczego ktoś miałby usuwać coś tak pięknego XDD

  #pasta #heheszki #choryskurwiel #rozstepyboners (pozdro dla 14 obserwujących xD)
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)