Wpis z mikrobloga

Ostatnio wszedłem na forum lewicowe, tyle hipokryzji od feministek w skondensowanej dawce nie widziałem. Oczywiście tworzenie chochołów, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i wtykanie słow w usta, wszystkie najlepsze smaczki się pojawiły. I najlepsze - bronienie kobiet które wrobiły facetów w cudze dzieci. Jeszcze gorsze od nich były cucki beciaki które za nimi stoją. Żeby tak bardzo nie mieć godności. #mgtow #redpill #feminizm #p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #neuropa #4konserwy
  • 19
@Nudziarz-Spokojny: Po obu stronach dyskusji są osoby głupsze i osoby mądrzejsze. Wiadomo, że tych głupszych, którzy po prostu przyjęli mniej lub bardziej bezrefleksyjnie opinie innych ludzi jest więcej niż tych, którzy bardziej samodzielnie dotarli do swoich poglądów. Dyskusja z tymi drugimi poszerza horyzonty i pozwala skrystalizować własne poglądy (bo trzeba myśleć i analizować, żeby odeprzeć ich słuszne/celne argumenty), dyskusja z tymi pierwszymi jest szkodliwa dla zdrowia.
@Thomas_Szasz: Tylko wytłumacz mi dlaczego zawsze Ci nagłupsi są najgłośniejsi, pierwsi do awantury i pierwsi do wyśmiewania rzeczy których nie rozumieją. Ja bym z przyjemnością podyskutował z jakąś ogarniętą feministką, której wyłożyłbym kwestie w której facet dostaje po dupie w społeczeństwie, wskazał punkty które uważam u nich za hipokryzje, ale nie da sie, bo jedyne co umieją to ujadanie się, pluciem jadem i śmieszki w stylu "prawa mężczyzn xd beka lol
Tylko wytłumacz mi dlaczego zawsze Ci nagłupsi są najgłośniejsi, pierwsi do awantury i pierwsi do wyśmiewania rzeczy których nie rozumieją. Ja bym z przyjemnością podyskutował z jakąś ogarniętą feministką, której wyłożyłbym kwestie w której facet dostaje po dupie w społeczeństwie, wskazał punkty które uważam u nich za hipokryzje, ale nie da sie, bo jedyne co umieją to ujadanie się, pluciem jadem i śmieszki w stylu "prawa mężczyzn xd beka lol omg". Zwykłe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nudziarz-Spokojny: ehhh, dałeś nadzieję
Istnieją, ale tylko dla Januszy z wąsem typu elektroda

Grupy fb są dla mnie nieużywalne:
- losowe sortowanie nitek
- brak oznaczenia co było przeczytane
- brak paginacji/kalendarza, możesz tylko przewijać w dół aż po chwili przeglądarka się zaczyna ciąć mimo 8GB RAM

W sumie każdą grupę trzeba by raz dziennie wchodzić i przewijać w całości czytając ponownie każdy wątek xD
To chyba celowo takie ułomne
@elf_pszeniczny: Fora jeszcze się sprawdzają przy konkretnych dziedzinach, np forum kibiców, forum fanów książek/komiksów/anime. Jak masz konkretną tematyke na którą jest zapotrzebowanie to masz szanse zdobyć swoich użytkowników. Niestety większość ludzi dziś jest leniwymi amebami, które chcą mieć wszystek w jednym miejscu
@Nudziarz-Spokojny: plottwist: ekstremalny dysonans poznawczy nie pozwala op na rzetelne zmierzenie się z dyskusją drugiej strony więc pisze ochocholach i braku czytania ze zrozumieniem.

Czasem to czytanie "bez zrozumienia" to dobra metoda na wyłapanie dwojmyslenia w pisaniu, czyli dogwhistlingu.
@Cepion: Bełkot i konfabulacja. Doskonale znam klimat jaki tam panuje i merytoryje feministek trzeciej fali. Sam zresztą też nie widziałeś dyskusji którą przytaczam, bo opowiadam w swoim wpisie swoje "wrażenia", ale daje Ci to podstawy by bełkotać po swojemu.

"nie pozwala na rzetelne zmierzenie sie z..." za dużo czasu już nie raz poświęciłem na analizę i próbe zrozumienia ich stanowisk. Hipokryzji nie ukryjesz pod "inną filozofia". Fundament ich retoryki trzeciej fali
@Cepion: Przytaczasz konkretne sytuacje i dokumentujesz je - w odpowiedzi dostajesz wykręcanie tematu podająć inny przykład sytuacji o której w ogóle nie wspominasz. Chochołownia i brak czytania ze zrozumieniem, tyle.