Wpis z mikrobloga

@Koparkowy00: Coś tam coś tam, zgadzał się na regulamin, coś tam coś tam, chcącemu nie dzieje się krzywda, coś tam, coś tam, zawsze może założyć własny portal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koparkowy00: Jedyne co wnosił to chyba domowe ciepełko wokół którego usiąść mogli zrelaksowani faszyści czy inni spece od jakichś marksizmów kulturowych xD

A utwierdziło mnie to już całkowicie czytanie komentarzy pod jego śmisznym filmem "Jak to jest być faszystą?"
  • Odpowiedz
@Koparkowy00: Z jakiegoś powodu wiele prawicowo-populistycznych kanałów, same siebie opisuje jako liberalne, zdroworozsądkowe, wolnościowe. Zobacz na Sargona of Akkad, który dokładnie tak swoje poglądy jeszcze gdy ukrywał się za przydomkiem nazywał, a teraz startuje w wyborach z listy najbardziej prawicowej parti w UK.
  • Odpowiedz
a teraz startuje w wyborach z listy najbardziej prawicowej parti w UK.


@szary_obcy: W tych obecnych też ? W sumie to jak popatrzeć na jego karierę polityczną to angielscy antyfaszyści nie mają takich sukcesów w niszczeniu prawicowych parti jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeden z niewielu kanałów na Polskim Youtube który coś wnosił na Polską scene YT...


@Koparkowy00: Co wnosił? Jedna z wielu prawicowych tub propagandowych, która udawała bezstronność.
  • Odpowiedz
@wojna_idei z YouTube Cię wykopali, to teraz tutaj będziesz robił mirkom wodę z mózgu? XD @Logytaze ma w 100% rację - nic nie mam do czyichś poglądów, ale udawanie obiektywizmu i bezstronności, po to aby wpajać wyznawane przez siebie wartości jest żałosne i każdy z IQ wyższym od banana to zauważy. Wojna Idei? To co prezentowałeś na swoim kanale nie ma nic wspólnego z wojną idei, no chyba że była ona wymierzona
  • Odpowiedz
Co wnosił? Jedna z wielu prawicowych tub propagandowych, która udawała bezstronność.


@Logytaze:

nic nie mam do czyichś poglądów, ale udawanie obiektywizmu i bezstronności, po to aby wpajać wyznawane przez siebie wartości jest żałosne i każdy z IQ wyższym od banana to zauważy.


@bartosz-bartosz:

Nie wiem do jakiego okresu prowadzenia tego kanału się w waszych wypowiedziach odnosicie, ale sam Szymon ostatnio oświadczył, że nie jest bezstronniczy i nie można być całkowicie
  • Odpowiedz